Je to nejkrásnější auto na planetě, tvrdí Bejr o užovce

Aleš Bejr.

Aleš Bejr.FOTO: Red Face


Už nějakou dobu úspěšně víří vody internetu a získal si srdce mnoha fanoušků. Aleš Bejr v současnosti bezesporu patří mezi nejvýraznější osobnosti na domácí scéně, ačkoliv oba svoje zápasy v Clash of the Stars prohrál. Nyní řádí u konkurence. Tedy v Red Face.


Nedávno Bejra pro svůj instagramový účet vyzpovídal obchod Canapuff. Moderátorka a modelka Táňa Bystroňová se ho ptala na otázky, jaká je jeho ideální délka sexu, kolik peněz nejvíce utratil na rande a jaké je nejdražší auto, které si kdy koupil. A právě tou poslední otázkou se dostala blízko Bejrovu srdci.

"Nejdražší jakože má hodnotu, ale životní hodnotu, je užovka, škodovka 120, 1980. To je nejlepší auto na planetě, československé," odpověděl Psychopat a jelikož se Táňa netvářila moc přesvědčeně, zeptal se jí, zda to auto zná. Neznala.

"Škodovku znáš, 120? To je nejkrásnější auto na planetě, není nic hezčího. Kdyby ti taková škodovka zastavila, ty by sis do ní sedla?" pokračoval Bejr s vlastní otázkou. Když mu moderátorka odpověděla, že asi ne, protože si do cizích aut nesedá, ale kdyby pro ni přijel on, tak by to asi bylo v pohodě. Bejr to vzal jako výzvu.


"Já jsem teda dneska nepřijel užovkou, já ji šetřím. Já ji mám v garáži, přikryl jsem ji peřinkou a teď spinká," dodal Bejr takřka něžně. Video poté končí slovy, že se Táňa na jeho užovku bude těšit.

Fanoušci v komentářích ale měli na téma vlastní pohled. "Ať žije UŽOVKA!" zareagoval se smíchem jeden z nich, ale další pro něj měl pohotovou odpověď. "Už je rozm*daná na s*ačky kámo," odpověděl. "Užovka už evidentně dojezdila," přidal se další. "Hm, už asi ne, když jsi ji rozřezal, což jsem teda nepochopil. Kdybych to věděl, koupil bych ji, škoda toho vozítka," dodal posmutněle poslední.

Téma Bejr a užovka totiž není na internetu žádnou novinkou. Sám ji na svém YouTube kanálu věnoval několik videí a Eshop Orlová dokonce vytvořil z dílků LEGO stavebnice vlastní originální model s názvem "Aleš a užovka".