Je to můj táta, samozřejmě budeme vypadat trochu podobně, říká Schwarzeneggerův syn

Arnold Schwarzenegger.

Arnold Schwarzenegger.FOTO: Profimedia.cz


Syn sedminásobného vítěze soutěže Mr. Olympia Arnolda Schwarzeneggera pokračuje ve zviditelňování se ve světě fitness. Fanoušci Joseph Baena přirovnávají k jeho slavnému otci. Po jeho nedávné účasti na Arnold Classic UK 2024 Baenova popularita zřejmě ještě zesílila.


Baena se na svém Instagramu podělil o několik klipů z akce a vyjádřil vděčnost za tuto zkušenost. "Měl jsem neuvěřitelný víkend na Arnold Expo UK! Tady je rekapitulace z mého pobytu ve Velké Británii," napsal a v sestřihu videa ukázal jak svou oddanost sportu, tak i odhodlání reprezentovat značky jako Young LA, která měla na akci významné zastoupení. Je také vidět, že si svůj pobyt v Británii opravdu užil. 

Než ale Baena na akci vyrazil, vystoupil v pořadu Good Morning Britain, kde se věnoval nevyhnutelnému srovnávání se svým otcem. "Chci říct, že pokud jde o podobnost a tak, je vždycky zábavné rýpat do dvojníků, ale je to můj táta, takže samozřejmě budeme vypadat trochu podobně," připustil s humorem a pokorou.

Fanoušci byli nadšeni a někteří dokonce tvrdili, že by si Joseph Baena mohl zahrát ve filmu, stejně jako jeho otec. Toho by měl následovat i výběrem role, jelikož by Baenu fanoušci rádi viděli v roli mladého "barbara Conana". Představa, že by mladý kulturista následoval Schwarzeneggerovu cestu od kulturistiky k herectví mnohé velmi nadchla. 

Rolí mladého Conana by totiž Joseph Baena navázal na kultovní roli svého otce, který si díky ní nesmazatelně získal srdce mnoha fanoušků. "Doufám, že se ti v Británii líbilo, brácho.


Očekáváme ten film o Conanově synovi," stálo v jednom z komentářů. "Byl bys skvělý mladý Conan," přidal se další fanoušek.

Jeho věrní fanoušci ale vyjádřili lehké zklamání, že neviděli Baenu i na soutěžním pódiu. "Ježiš, Josephe Baeno, ty jsi byl to jediné, co na tomto velkém pódiu chybělo," posteskl si jeden. "Jaký otec, takový syn, hm," složil mu jednoduše poklonu další. Někteří si ale také všimli, že za celou dobu konání akce si otec se synem neudělali jedinou fotku a přišlo jim to divné. 

Jestli bude mladý kulturista kráčet v otcových šlépějích i do Hollywoodu teprve ukáže čas, faktem ale je, že jako mladý Conan by byl skutečně působivý!