Je to jedna velká lež. Dohodu nedodrželo Red Face, já naopak ano, přešel Kajínek do protiútoku

Jiří Kajínek.

Jiří Kajínek.FOTO: Red Face


Měl být hlavní hvězdou turnaje Red Face 4, nakonec do klece ale nepůjde. Podle Aleše Bejra se Jiří Kajínek zalekl jeho ran. Požadoval prý záruku, že se mu v boji nic nestane, bývalý vězeň to však striktně odmítá. Na svém Youtube zveřejnil video, v nemž na vedení organizace nenechal nit suchou. Po Psychopatovi požaduje omluvu. 


"Chyba není na mé straně, já jsem se ničeho nedopustil. Neudělal jsem vůbec nic špatně. Takže pokud slyšíte Aleše Bejra říkat, že jsem chtěl nějaké záruky, aby se mi nic nestalo, můžu vás ujistit, že je to jedna velká lež. Otázkou je, zda to Aleš ví, zda se k němu ta správná informace dostala. Pokud ano, mrzelo by mě o to víc, ale je to přece dospělý člověk. Zodpovědný za to, co říká. Já vás jen znovu ujišťuji, že žádnou takovou záruku jsem po nikom samozřejmě nepožadoval," zdůraznil Kajínek. 

Jaká je tedy jeho verze příběhu, proč se rozhodl do zápasu nenastoupit? S vedením Red Face se prý na něčem domluvil a záhy to neplatilo. "Zkrátka jsme se nějak dohodli a oni to změnili, nedodrželi naši dohodu. Já ano, oni vůbec ne. A ještě mají tu drzost tvrdit, že jsem žádal něco, co je samozřejmě úplný nesmysl. Je to stejná hloupost jako to, že mi do zápasu zakázala jít moje žena, moje paní Magda. O všem spolu diskutujeme, ale nikdy mi nic nezakazovala. Nasazovat jí teď psí hlavu, že nebudu na Red Face, je strašná sprostota," uvedl Kajínek a dodal, že od šéfů organizace očekává omluvu. 


"Měli by mít vděční, že jsem jim propůjčil své jméno, že se jim díky mě dostalo pozornosti jako nikdy předtím. A ne mě ještě špinit a dělat ze mě slabocha. Toho nespolehlivého, který se zalekl něčí rány. Vůbec Alešovi neberu, že je to drsňák, ale dovoluji si říct, že jsem zažil mnohem víc než on. Jestliže si tedy myslí, že se ho bojím, tak je vážně na omylu. Znovu zdůrazňuji, zažil jsme mnohem horší věci než on," pousmál se. 

Na závěr dodal, že nechce nikoho hanit, že nehodlá prát špinavé prádlo na veřejnosti. Pokud by k tomu ale došlo, nebude to on, kdo z toho vyjde jako ten špatný. "Jestli začneme rozkličkovávat, kdo co řekl a neřekl, gantantuji vám, že to pro Red Face nedopadne vůbec dobře. Já nechci nikomu ubližovat. Zároveň nevidím ale důvod, proč bych se měl nechat očerňovat za něco, co jsem neudělal. Znovu říkám, není moje vina, že se zápas s Alešem neuskuteční," uzavřel Kajínek.