Hvězda F1 prosí fanoušky, aby respektovali jeho soukromí a přestali se shromažďovat u jeho bytu

Charles Leclerc.

Charles Leclerc.FOTO: Profimedia.cz


Jezdec Ferrari, Charles Leclerc, žádá fanoušky, aby se přestali shromažďovat před jeho bydlištěm poté, co na veřejnost unikla jeho adresa. 


Dle serveru Daily Mail pilot Ferrari tvrdí, že byl zaplaven vlnami optimistických příznivců, kteří se shromáždili před jeho bytem v naději, že se s monackým jezdcem vyfotí a získají od něj autogram. Leclerc prý prohlásil, že se s nimi rád vyfotí na ulici nebo na trati, ale zároveň trvá na tom, že existuje "hranice, která by neměla být překročena", pokud jde o jeho osobní život a soukromí.

Jezdec F1 proto vydal na svém Instagramu krátké prohlášení, v němž prosí naděje plné fanoušky, aby přestali zvonit u jeho bytu. 


"Za posledních několik měsíců se adresa mého bydliště nějakým způsobem stala veřejnou, což vedlo k tomu, že se lidé shromažďují pod mým bytem, zvoní na můj zvonek a žádají o fotografie a autogramy," začínal příspěvek. 

"I když jsem vám vždy rád k dispozici a opravdu si vážím vaší podpory, respektujte prosím mé soukromí a zdržte se návštěv mého domu. Až mě potkáte na ulici nebo na závodišti, určitě se s každým zastavím, ale pokud navštívíte můj domov, dolů už nepůjdu. Vaše podpora, jak osobní, tak na sociálních sítích, je celý můj svět, ale existuje hranice, která by se neměla překračovat."

25letetého jezdce poslední roky neprovází moc štěstí. V roce 2022 byl okraden o hodinky Richard Mille za 265 000 liber, když rozdával autogramy fanouškům v Toskánsku několik dní před Velkou cenou Emilia Romagna. A ani sezona F1 2023 pro Leclerca nezačala nejlépe. Jezdec je v současné době na 10. místě v šampionátu jezdců, zatímco Ferrari je na 4. místě v šampionátu konstruktérů.