Hříčka přírody, silák s nadpozemskou silou. Na světě má řádit 400kilový obr

Khan Baba a jeho velikost...

Khan Baba a jeho velikost...FOTO: Profimedia.cz


První myšlenka, která vás napadne. Je tohle reálná postava, opravdu tento člověk má vážit přes 400 kilogramů, opravdu má takovou sílu, která mu je přisuzována? Vždyť by byla větší než u světových strongmanů, kteří jsou prověřeni veřejnými soutěžemi. A pak se najednou vynoří Chízer Haját, známý jako Khan Baba. Silák, který se na svých sociálních sítích prezentuje jako nejsilnější muž světa.


Videa s fanoušky, videa ukazující sílu. Přesto. Je tomu opravdu tak? První vás zaujme váha. Khan Baba má vážit 435 kilogramů a denně sní 10 000 kalorií. Tohle má být podle serveru timesnownews.com pákistánský Hulk.

Váha přes 400 kilogramů a taková pohyblivost, běhá, skáče. Ve všech videích a na fotografiích je Chízer Haját vždy oblečen do úboru, který vyvolává otázku. Není tam těch vrstev příliš? I když se objevil v ringu, nikdy neukázal své tělo. 

Khan Baba má na sítích své příznivce. A nejsou jen z jeho okolí. V hledáčku ho má už delší dobu jeden z bývalých nejsilnějších mužů světa, tím je Eddie Hall, anglický silák, který opravdu prokázal, že má sílu.

Hall dokonce zveřejnil video, u kterého se dobře baví. Sleduje nadlidské výkony pakistánského Hulka a komentuje je. On si myslí své. 


Pakistánský silák má sníst prý k snídani 36 vajec. Za den dokáže spořádat 3 kila masa a 5 litrů mléka. "Odmítl více než 300 potencionálních nevěst, protože byly příliš malé," přidal perličku dokonce timesnownews.com. 

Co vy si myslíte, je opravdu Khan Baba tak silný? I kdyby nebyl, jen na Facebooku má 1,4 milionů fanoušků. A jak se zdá, jeho silácká show a prezentace jede. Čím ještě překvapí?

"Mým bezprostředním cílem je vstoupit do soutěží WWE. Snažím se splnit váhové cíle a konzultuji to s lékaři," napsal také server timesnownews.com. 

Čas ukáže…