Horko v Red Face. Bylo to dokonale sestřihané. Alešův útok nám zbaštila celá republika, usmál se Diviš

Aleš Bejr.

Aleš Bejr.FOTO: Red Face


Hodně divokou noc prožil v pondělí spolumajitel Red Face Aleš Bejr. Až k němu domů si pro něj přijela asi stovka světských, aby si s ním vyříkali útok na cirkusáka Václava Krška alias Strejdu Vencíčka. Zasahovat muselo přes deset policejních aut, v akci byl i policejní vrtulník. K fyzickému napadení podle všeho nedošlo, úterní dopoledne ale strávilo vedení organizace na výslechu. 


Co zástupce artistických rodin tolik rozčílilo? Bejrovo chování při natáčení podcastu 2 Face, kde se s Vencíčkem dostal několikrát do konfrontace. Stejně jako na předturnajovou tiskovku totiž Kršek měl dorazit na natáčení opilý a pak už se jelo samospádem. Psychopat Bejr Vencíčka fackoval, nasadil mu kravatu, dokonce ho kopl kolenem do břicha. 

Podle druhého spolumajitele Red Face Petra Diviše ale bylo všechno domluvené. Jinými slovy, podcast probíhal dle scénáře, který schválili oba muži.

"Jelikož Venca dorazil do Prahy přiopilej, to video se natáčelo asi čtyři hodiny, bylo to dokonale sestřihané. Národ nám věřil, že to probíhalo přesně takhle. Alešův útok nám zbaštila celá republika," usmál se Diviš v rozhovoru pro outsport.cz s tím, že celá věc má být součástí kampaně proti násilnostem páchaných na ženách. 

Tak jako tak se ale věci zvrtly. Vencíček opustil natáčení s monoklem, podle některých zpráv skončil se zlomeným žebrem v nemocnici!


"Není to pravda, v žádné nemocnici samozřejmě nebyl. Máme záběry, jak po natáčení jede v sanitce, i tohle bylo ale ve scénáři," vysvětlil Diviš, který byl v úterý na výslechu spolu s Bejrem.

Některé zprávy hovoří však o tom, že ještě před pondělním incidentem u Alešova doma nakráčel na policii i sám Kršek. Podal snad na Bejra trestní oznámení?

"Podívejte, s Vencou je to těžký. Když se napije, tak je to v p*deli. To natáčení probíhalo v úterý a už druhý den si z něj nic nepamatoval. V sobotu nám najednou zavolal, že jsme ho prý zbili. Ale není to pravda a on to ví," ubezpečil Diviš, že všechno probíhalo ještě v normě.

Zda ke stejnému závěru dojde i policie, se teprve uvidí.