Gymnastická hvězda si v Belize užívala rozlučku se svobodou

Simone Biles.

Simone Biles.FOTO: Facebook Simone Biles


Simone Arianne Biles je v současnosti považována za jednu z nejlepších gymnastek historie a je čtyřnásobnou olympijskou vítězkou a čtrnáctinásobnou mistryní světa. Kromě zmíněných medailí je také několikanásobnou držitelkou ceny Laureus, a to za rok 2016, 2018 a 2019.


Navzdory svému obrovskému úspěchu také hlasitě hovořila o svém boji s duševním zdravím. Časopis Time ji poté uvedl na svém seznamu stovky nejvlivnějších osobností roku. Aktuálně se ovšem těší z jiných radostí života, než jsou sportovní výkony. Bilesová si totiž se svými kamarádkami užívala v Belize rozlučku se svobodou. Šťastným nastávajícím není nikdo jiný než profesionální hráč amerického fotbalu Jonathan Owens, hrající za tým Houston Texans.

Svým fanouškům se pochlubila samozřejmě ihned na svých sociálních sítích. Podle jejích příběhů na Instagramu Bilesová odstartovala rozlučku se svobodou "pyžamovou párty". Podělila se také o několik snímků s kamarádkami z hotelového resortu, se kterými si užívala rozlučku u vody se spoustou jídla a alkoholu. 

Bilesová oznámila své zasnoubení s Owensem v únoru 2022 a na Instagramu sdílela také snímek z nezapomenutelné události. Od té doby pár otevřeně mluví o svém vztahu na sociálních sítích, sdílí své fotografie a videa a slaví milníky ve svých společných životech. Milostný příběh Simone Biles a Jonathana Owense začal v roce 2020, kdy se sportovci setkali na zápase Houston Texans, za který Jonathan hraje. Simone od té doby vždy hlasitě a hrdě fandí číslu "36".


Jejich společné zkušenosti ze světa sportu jim podle Bilesové pomohly propojit se a porozumět si navzájem. "Na začátku jsme si sedli opravdu dobře, protože jsme sportovci a máme stejně nabitý program," řekla Bilesová během rozhovoru pro show "Today" v roce 2022. "Ale kromě toho to bylo v době COVIDU, kdy jsme spolu byli 24/7, takže mám pocit, že teď, když spolu nejsme, je to skoro divné," dodala.

Owens dokončuje svou čtvrtou sezónu v Houston Texans a v březnu se na začátku nového ligového ročníku NFL stane volným hráčem. Budoucí plány páru jsou tedy prozatím neznámé, ale fanoušci jsou samozřejmě nedočkaví, jak se bude jejich vztah vyvíjet dál.