Golfová instruktorka umí nalákat své fanoušky i přes fotografie

Paige Spiranac.

Paige Spiranac.FOTO: Profimedia.cz


Bývalá profesionální golfistka Paige Spiranac se dříve věnovala gymnastice, se kterou však brzy skončila a začala se věnovat golfu. Po roce profesionálního hraní byla Paige psychicky vyčerpaná, jelikož se jí moc nedařilo. Někteří lidé jí říkali, že by měla skončit a že není dost dobrá, a to vše spolu s léty zadržované frustrace ji přimělo sportovní kariéru ukončit. Ačkoliv její kariéra profesionální golfistky nešla podle představ, zůstává stále inspirací pro mnoho golfových fanoušků.


Aktuálně láká své fanoušky na soutěž, ve které mohou dva účastníci získat možnost zahrát si proti ní na golfovém hřišti v Augustě. Podrobnosti o ceně doprovodila fotkou, na které v růžových šatech obepínajících postavu drží golfovou hůl.

Jen několik hodin od zveřejnění na Paigině twitterovém účtu má tato fotografie již přes 600 tisíc zobrazení. Fanoušků má tedy devětadvacetiletá Američanka opravdu hodně.

Začátkem tohoto měsíce Paige odhalila, jak téměř začala kariéru v úplně jiném sportu, než skončila u golfu. "Vždycky jsem chtěla být profesionální sportovkyní. Dodnes mě mrzí, že jsem to nikdy nedokázala. Zejména proto, že jsem vyrůstala na sportovní gymnastice a soutěžila jsem na opravdu vysoké úrovni, chtěla jsem jet na olympiádu, ale u gymnastiky je věkové omezení. Musí vám být nejvíce šestnáct a mně v té době bylo už osmnáct," citoval Paige server The Sun.

"Také jsem si dvakrát zlomila kolenní čéšku a prostě jsem neměla správnou tělesnou stavbu. Jsem trochu vyšší, na gymnastiku musíte být menší a silní. To není můj tělesný typ."


Po gymnastice zkoušela Paige ještě nějakou dobu tenis, než zakotvila u golfu. Ale modelka dodala: "Přála bych si, abych u toho zůstala, protože si myslím, že jsem mohla být lepší tenistka než golfistka. Ale gymnastice to bylo trochu moc podobné a cítila jsem, že potřebuji změnu."

Nelze ovšem říct, že by tato vnadná americká kráska nebyla úspěšná. Její počet sledujících by si mohl přát nejeden slavný sportovec. Díky pravidelnému zveřejňování lichotivých fotografií si Paige vede jistě více než dobře i v oblasti sociálních sítí, kde působí jako významná osobnost a je také jednou z předních sportovních influencerek.

A ačkoliv už se golfu nevěnuje na profesionální úrovni, tohoto sportu se úplně nevzdala a v současnosti působí jako golfová instruktorka. No uznejte sami, pánové, nepřáli byste si také, aby vás golfu učila právě Paige?