Golfista zahřál u srdce své fanoušky dojemným momentem s dcerou

Tohle se často nevidí.

Tohle se často nevidí.FOTO: kaocko.cz


Rickie Fowler je známý jako jeden z nejtalentovanějších golfistů na PGA Tour. Ale kromě úspěchů na hřišti je Fowler také oddaným manželem a otcem, jak ukázal během turnaje na Arnold Palmer Invitational na Floridě. Nedávno zasáhl do srdcí golfových fanoušků roztomilou rodinnou chvilkou na hřišti při trénování.


Fowler poprvé představil svou přítelkyni Allison Stokke v roce 2019. Stejně jako Fowler je i Stokke profesionální atletka a nyní pracuje jako fitness modelka. O dva roky později (2021) se jim narodila dcera Maya Fowler. Golfový profesionál dokonce jednou naznačil, že doufá, že jeho dcera bude pokračovat v jeho stopách ve světě golfu. 

Na turnaji na Floridě ho rodina doprovázela a po celou dobu podporovala. Během Fowlerova tréninku jej bedlivě pozorovala dcera Maya. Brzy ji to však omrzelo a vydala se za svým tatínkem a požadovala, aby ji nesl. Fowler okamžitě přestal trénovat a svou jednoroční dceru vzal do náručí. Chtěl ji předat na chvíli svému příteli Ronniemu, který stal poblíž, ale dcera se otce pevně držela a nechtěla se ho pustit. Fowler proto rychle běžel za maminkou Allison, které Mayu předal. Dcera pak nadále zpovzdálí sledovala, jak trénuje dlouhé odpaly. 

Tento moment zahřál u srdce mnoho golfových fanoušků a vzkazovali mu, ať si těchto momentů váží, jelikož jsou pomíjivé a miminka vyrůstají mrknutím oka. Jeden z fanoušků na Twitteru napsal:


"Užívej si to, i když to může být trochu vyrušující při práci, nebude takto malá na pořád." Další z fanoušků se přidal "Příliš roztomilé… tento typ vyrušení při práci zvládne každý táta!" Někteří fanoušci měli strach o její bezpečnost a říkali, že se mohla vážně zranit. Nejspíše si toho byl vědom i samotný Fowler, a proto hned dceru odnesl do bezpečí k Allison a rozloučil se s ní se slovy "Já budu brzy zpátky."