Fotbal zasáhlo prokletí Kim Kardashian

Kim Kardashian.

Kim Kardashian.FOTO: Profimedia.cz


Fotbaloví fanoušci jsou po uplynulém týdnu přesvědčeni, že Kim Kardashian je prokletá. Hvězda totiž svou přítomností zkazila hned dva významné zápasy.


Už je to nějakou dobu, co na internetu fanoušci rozšířili nějaké "prokletí". Někteří z vás si možná ještě pamatují, že "góly Aarona Ramseyho zabíjí lidi" nebo "Gazza přichází s prutem na ryby". Možná si také pamatujete, že "John Terry na akce chodí v plné ragby výbavě". Novým prokletím se tak právě stala přítomnost Kim Kardashian. 

Nejprve byla obviněna fanoušky Arsenalu za jejich vypadnutí z Evropské ligy, kdy prohráli na penalty proti Sporting CP. Kardashian se šla na zápas podívat se svým synem Saintem, který je očividně jejich velkým fanouškem a po konci hry navíc dostal šanci si přes FaceTime zavolat s hvězdou týmu, Bukayou Saka. 

Jenže někteří fanoušci na internetu jsou přesvědčeni, že jedno selhání může být náhoda, dvě se však rovnají vzorci. Kardashian se tak v neděli zúčastnila zápasu na stadionu Parc des Princes, kde aktuálně hraje za PSG argentinská hvězda Lionel Messi. Ten do klubu přestoupil v létě 2021 a od té doby jeho tým neprohrál jediný domácí ligový zápas za více než 700 dní. To však platilo do doby, než se na ně přišla podívat Kim Kardashian.

Fanoušci na Twitteru hned rozjeli vlnu teorií. "Nejdřív Drakeovo prokletí a teď je tu Kim Kardashian!" napsal jeden. Jiný fanoušek je přesvědčen, že celá kauza prokletí sahá ještě hlouběji.


"Kim Kardashian je fanynkou Ronalda v přestrojení. Přišla proklít Arsenal, aby nevyhráli Evropskou ligu. Přišla proklít PSG, aby Messi prohrál a byl vypískán, protože je fanynka Ronalda."

V americké pop kultuře je ale něco jako "Kardashian prokletí" známé už roky. Bývalým partnerům hvězdné Kim se po rozchodu přihodily různé nepřízně osudu, což už dávno podnítilo konspirační teorii. A přestože se to hůře sleduje a dokazuje, sportovní výsledky jsou mnohem průkaznější. Otázkou však je, zda "prokletí Kim Kardashian" znovu udeří nebo si lidé na internetu najdou nového viníka pro jejich neštěstí.