Expřítelkyně má žalovat Tigera Woodse o 30 milionů dolarů

Co přijde?

Co přijde?FOTO: Tiger Woods


Erica Hermanová, bývalá přítelkyně Tigera Woodse, ho údajně žaluje o částku 30 milionů dolarů poté, co měl prohlásit, že ji "podvedl" a vyhodil ze sídla Hobe Sound, kde spolu pár několik let žil. Woods se tak po rozchodu zaplétá ještě do pěkně nepříjemného soudního sporu.


Hermanová měla podat žalobu proti golfové ikoně z důvodu, aby anulovala dohodu o mlčenlivosti, kterou jí měl Woods nechat podepsat na začátku jejich vztahu. Hermanová dále tvrdí, že smlouva by měla být zrušena, jestliže existují důkazy o napadení nebo obtěžování. Server Daily Mail zveřejnil, že Hermanová už v říjnu podala samostatnou žalobu, která říká, že "utrpěla újmu z důvodu, že ji vyhodil z jejich společného domova" a uvádí, že za tuto újmu požaduje zmíněných 30 milionů dolarů.

V soudních dokumentech, které časopis Daily Mail získal, se údajně píše, že ji agenti pracující pro Woodse přesvědčili, aby opustila jejich domov za 48 milionů dolarů a odjela na krátkou dovolenou. Když se však dostala na letiště, informovali ji, že návrat do sídla, ve kterém měla údajně žít ještě dalších pět let, má již zakázaný. Hermanová také tvrdí, že ji zástupci Woodse obvinili z krádeže 40 000 dolarů a že poskytla "cenné služby" na žádost Woodse jako součást "ústní nájemní smlouvy", která jí podle jejích slov dala právo žít v nemovitosti po "určitou dobu".


Tiger Woods je spojovaný s velkým množstvím žen. V případě jeho bývalé manželky Elin Nordegren, se kterou má dvě děti, také došlo k soudnímu sporu. Hermanová s Woodsem spolu žili šest let a naposledy spolu byli vidět na veřejnosti v srpnu 2022 na tenisovém US Open. Hermanová byla kdysi označena za "zlatokopku", která "pronásledovala Tigra jako štěně", ale později jí byla připsána záchrana života golfové legendy, když spolu zůstali po Woodsově děsivé autonehodě, při které si zlomil nohu a hrozilo, že nebude moci chodit, natož aby se vrátil na golfové hřiště.