Exmilenky Karlose Vémoly se utkají v kleci

Jak dopadne MMA zápas v kleci?

Jak dopadne MMA zápas v kleci?FOTO: Red Face


Zápas, který česká MMA scéna ještě neviděla. Ten již 9. prosince představí organizace Red Face. Právě pod jejich záštitou se totiž proti sobě postaví dvě ženy, které na sebe upozornily tím, že byly milenkami MMA zápasníka Karlose Vémoly.


A co jim na tom vadí? Obě si totiž myslely, že jsou jedinečné a byly překvapené, že český Terminátor má víc bokovek.

Denise Ayverdi a Zdeňka Černá alias Lulu toho mají mnoho společného. Obě mají slabost pro plastické úpravy a obě byly milenkami Karlose Terminátora Vémoly. A právě druhý bod jim oběma leží hodně hluboko v žaludku. Tak moc, že právě Lulu vyzvala svou tmavovlasou sokyni k zápasu v kleci. 

„Přijala jsem výzvu od Lulu. Asi všichni tušíte proč. Mezi námi je dlouholetý spor,“ přiznala hned na úvod předzápasové tiskové konference Ayverdi. A Černá ji doplnila.

„Lidi, kteří čtou bulvár ví, že jde o Karlose Vémolu. Obě jsme s ním ve stejnou dobu randily. A já netušila, že má ještě někoho, kromě Lely. Takže se nemusíme. Je to už pár let. Doufám, že tentokrát si to dokážeme vyříkat,“ říku Lulu, která nezastírá, že se jí dotklo, že nebyla jedinou milenkou Karlose Vémoly. 


„Mně to docela vadí, protože jsem měla pocit, že jsem jeho jediná bokovka v životě. A pak se ukázalo, že ne,“ pobavila svou naivitou Lulu, který podle svých slov nechápe, že si Karlos jako jednu ze svých bokovek vybral právě Ayverdi.

„Žárlíš, že mám větší prsa, než ty,“ ťala do živého Denise a reakce na sebe nenechala dlouho čekat. „Měly bychom si je poměřit. To by je ale musel někdo vzít do ruky,“ reagovala Lulu, která přiznala, že zápas nebude v klasickém MMA, ale víc sexy. 

Jak dopadne tento výjjimečný duel? To se ukáže už 9. prosince v UNYP areně, kde jednou provždy zjistí, která z nich má navrch. 

Vstupenky na třetí galavečer Red Face jsou stále k dostání na stránkách ticketportal.cz.