Droběna z Red Face řádí na sítích. Šílenství na Matějské vystřídaly postelové hrátky

Droběna.

Droběna.FOTO: Red Face


Ještě před pár týdny Lucii Kotlárovou alias Droběnu nikdo neznal, prakticky přes noc se však stala hvězdou Red Face. Dle proma na sítích je jasné, že galavečer číslo 3 hodlá organizace postavit hlavně na ní, její soupeřkou bude kráska Regina. I ta je před zápasem aktivní víc než dost, Droběna ale jede jako o život. Fanouškům ukázala už skoro vše. Od promenády v plavkách po hrátky v posteli!


Někomu se tenhle bizár asi líbí, někomu to přijde vyloženě nechutné. Tak jako tak, čtvrttunová princezna Droběna umí lidi zaujmout. Minimálně se o to snaží. Ani slibovaný Hulk nedostal od Red Face prostor jako právě ona. 

Nejdřív zvedala traktor, pak běhala maratóny, dokonce se svlékla do plavek. Taky vyzvala dva slavné Karlose. Když k boji nezlákala Bendu, zkusila to na Terminátora. 

"Vémolo, ty bys chtěl autobus Kotlárů? Jen se mnou bys měl co dělat! Vážím 260 kilo, tak zkus ze sebe zvednout tank. Takhle tě zavalím!" vzkázala prvnímu Čechovi v UFC a vrhla své obří tělo do bazénu. 


To však nebylo všechno. Před zraky nového majitele Red Face Aleše Bejra se Droběna odvázala na Matějské pouti. Útokem tam vzala třeba horskou dráhu. "Vypněte to, prosím! Já nechci!" řvala na sedačce, na kterou se sotva vešla. 

Potom fanouškům předvedla, co dělá v noci. V posteli si dala něhu s mladíkem, její manžel to však nebyl.

Zda Droběna bude stejně aktivní i v kleci, se dozvíme už 6. dubna na Red Face 3.