Droběna se zostudila před bojem, ještě víc pak v kleci. Nechtěla jsem jí ublížit, řekla Regína po vítězství

Kila nejsou rozhodující.

Kila nejsou rozhodující.FOTO: Red Face


Potvrdila, že je vážně sestřenicí Diega Kotlára. Stejně jako on totiž měla spoustu řečí před bojem, v samotné kleci ale nepředvedla zhola nic. Výkon Droběny Kotlárové byl hořkým zklamáním na krajně nepovedeném galavečeru Red Face 3, jemuž zoufale chyběl vkus, diváci i větší kvalita v boji. V jednom z nejnudnějších zápasů historie podlehla čtvrttunová princezna Droběna padesátikilové krásce Regíně, která kolem ní jen hopsala tři kola. Uškrtit se ji rozhodla až v extra roundu. 


Regíno, jaké jsou vaše pocity po zápase?
Pocity jsou skvělé. Pro mě to byla výzva. Vůči Droběně jsem se ale rozhodla být hodně šetrná, protože byla v háji s dechem. 

Nešetřila jste ji až moc?
Jasně, ale chtěla jsem, aby si to v kleci taky trochu užila. Nemínila jsem ji sestřelit hned v prvním kole. 

Nebyla to škoda?
Ani ne. I ona si zasloužila svou chvíli slávy.

Vážně? I po tom, jak na vás útočila během podcastu a na sítích?
Já jsem s tím byla v pohodě. Lidé říkají různé věci, mně je tohle u zadku. Nechtěla jsem jí ublížit. Přece jenom je to matka od dítěte. 

Na druhou stranu, Droběna drze vyzývala Karlose Vémolu i Karlose Bendu, v kleci ale nepředvedla vůbec nic. Je to podle vás v pořádku?
To asi není. Některé věci říkat určitě nemusela, i pro mě to bylo trochu moc. My dvě se nemáme rády, jen se respektujeme. To je celé.

Nebála jste se před zápasem, že vás může vážně zalehnout?
Trochu jo. Ona mě na začátku strhla k zemi. V tu chvíli jsem se cítila ohrožená, jenže ona je samozřejmě hrozně měkká. Bylo to, jako když ležíte pod peřinkou. 


Říkala jste si, jestli má vůbec smysl pokračovat v extra roundu?
Nechala jsem to čistě na ní. Ať si sama řekne, protože jí nejspíš bylo dost špatně. 

Odveta asi nemá žádný smysl. Nebo ano?
Těžko říct. Nechám ji se vydýchat a potom uvidíme. Možná jí sama něco navrhnu. 

Jak jste si užila přípravu a tak?
Bylo to fajn. Jsem moc ráda, že jsem díky tomu trošku nakoukla do tajů bojových sportů. Musím poděkovat svému trenérovi, že jsem to díky němu zvládla. 

A chcete si to ještě někdy zopakovat?
Neříkám, že ne. Ještě si to rozmyslím. Nikdy neříkej nikdy, tak uvidíme. 

Turnaj měl být vyprodaný, moc lidí ale nepřišlo, navíc pro spoustu z nich byly zápasy bezdomovců či tzv. sexy fight už hodně přes čáru. Co si o tom myslíte vy?
Je to bizár. Mně by to nevadilo, ale jak jste sám řekl, některé věci byly už dost mimo mísu. Koukat na bezdomovce, jak se v kleci mají rvát na život a na smrt, to už mi nepřijde jako fér hra. Spíš je to fakt dno.