Dokonalá kombinace hezké tváře a výjimečně svalnatého těla

Vladislava Galagan.

Vladislava Galagan.FOTO: Profimedia.cz


Vladislava Galagan je často označována za Kendall Jenner kulturistického světa. Ruská OnlyFans modelka si dokázala získat pozornost komunity dokonalou kombinací hezké tváře a výjimečně svalnatého těla, díky čemuž nechává fanoušky v úžasu téměř pokaždé, když něco zveřejní.


Svůj účet na Instagramu využívá nejen k tomu, aby se podělila se svými sledujícími o své rozsáhlé znalosti o tomto sportu, ale také aby se pochlubila svými aktuálními fitness pokroky. Její nedávné video proto nechalo sledující v úžasu nad její proměnou.

Poté, co si Vladislava Galagan v roce 2023 užila svůj strmý vzestup k slávě a získala spousty fanoušků, vstoupila do nového roku s upraveným tréninkovým plánem, kdy změnila celou svou tréninkovou rutinu. Na svém oficiálním účtu na Instagramu se proto nedávno podělila o své pokroky po dokončení pátého týdne tohoto nového programu. 

Na videu byla vidět, jak sedí na židli v kuchyni a předvádí svaly na horní části těla. Nejprve ukázala své obrovské bicepsy, následoval hrudník a nakonec předvedla i ramena. Je zbytečné říkat, že odvedla skutečně chvályhodnou práci, její fantastické výsledky mluví samy za sebe. Video poté ještě okořenila zvedáním obočí v rytmu písničky, která Reel doplňuje.

"5 týdnů mého programu je za mnou. Dnes začínám další," napsala prostě do popisku. Sledující ruské modelky při pohledu na nejnovější výsledky její nové cvičební rutiny uznale přikyvovali a komentářovou sekci zahrnuli samou chválou. 


"Dosáhla jsi neuvěřitelné rovnováhy, jsi silná a fit, a zároveň tak ženská a krásná. Opravdu je na co se dívat, madam!" obdivoval ji jeden z nich. "Jsi ta nejkrásnější ženská na světě!" přidal se k obdivu další. "Marvel si do role Woman Hulk vybral špatnou herečku," přidal se třetí.

Jiným však neunikly její hravé pohyby obočí. "Trénuj i ty pohyby obočím," vtipkoval jeden fanoušek. "Jak sakra děláš to s tím obočím?" přisadil si se smíchem další. 

Nový tréninkový plán však není to jediné, s čím ruská kráska v novém roce přišla. Začátkem ledna totiž spustila svou vlastní aplikaci VGal Fit poskytující nutriční a fitness plány na míru. Že se zatím jedná o úspěšný počin, svědčí také Instagramový účet aplikace, který už stačil získat 14 tisíc sledujících.