Dojdi mi pro žrádlo, rozkázala Droběna, poté její impozantní váhu neuneslo křeslo

Droběna, přízrak.

Droběna, přízrak.FOTO: Red Face


Třetí galavečer organizace Red Face, který je plánovaný na začátek dubna, se kvapem blíží. A tak své fanoušky organizátoři pravidelně zásobují lákadly. Jedním z těch posledních byl staredown s Panem Pí*ou a Mechanikem, do kterého ale musela zakročit Droběna.


Utkání této dvojice sice nepatří mezi hlavní zápasy karty, přesto vypadá, že půjde o zajímavou podívanou. Oba se setkali v rámci živého vysílání Red Face 2 , které organizace vysílala na svém YouTube kanálu a krátké záběry sdílela i na svém Instagramu. Sezení s dvojicí bijců absolvoval nový moderátor propagace Aleš Bejr v roli jejich doktora. 

Společné sezení ale skončilo přesně v bizarním duchu organizace. Bejr sotva stačil ohlásit "staredowníček", když se Pan Pí*ča s řevem na svého protivníka vrhl. "Mechaniku, ty ******," zařval a vlepil mu facku. Mechanik se poněkud opožděně ozval s ublíženým "Au", zatímco malý agresor byl připravený pokračovat. Situaci se snažil uklidnit jejich "lékař" Bejr, v tu chvíli ale přišla na scénu Droběna.

Nejprve Pí*čovi zaťukala na rameno, ten ale nereagoval. Bejr si ji však všiml hned. "Paní Kotlárová... paní Kotlárová," říkal ustrašeně s rukama nad hlavou a strategicky od ní couval. Po těch slovech i Pí*a lehce zkrotl, ačkoliv byl stále připravený se bít. Droběna ho však dobře mířenou fackou poslala k zemi.


"Zmetku jeden!" vložila se do situace. "Dojdi mi pro žrádlo, já mám hlad!" směřovala druhou část své řeči Mechanikovi, který bez odmlouvání souhlasil. Poté si sedla na jedno z křesel, které ale její impozantní váhu neuneslo a ona se skutálela na zem. 

Přestože někteří fanoušci upozorňovali na očividné divadlo, video splnilo svůj účel a pobavilo.

"A křeslo v p*deli, boží," reagoval rozesmátě jeden. "Ten mechanik ta opožděná reakce, jeb facka a za 30 vteřin: auuu," smál se další Mechanikovu špatnému načasování. "Ta facka dobrá, ale jak se převalila nemělo chybu," poukázal další na zjevný zlatý hřeb videa. "Dojdi mi pro žrádlo mám hlad.. židle out. První video z Red Face co mě opravdu pobavilo," uzavřel poslední.