Dcera nejslavnějšího hokejisty historie byla označena jako nejvíce sexy caddie

Paulina Gretzky.

Paulina Gretzky.FOTO: Profimedia.cz


Paulina Gretzky se ve středu stala caddie pro svého manžela Dustina Johnsona na golfovém turnaji Masters. S informací přišel server thesun.co.uk. 38letý Američan Johnson si vyzkoušel hřiště v Augustě v každoroční soutěži Par 3, protože se ve čtvrtek chystal zahájit své tažení za druhým titulem na Masters. A šampionovi z roku 2020 pomáhala při nošení holí jeho krásná 34letá manželka Paulina. Ta se pro tuto příležitost oblékla do tradiční caddie uniformy, bílého Masters overalu, který si však dráždivě rozepnula. 


Tradiční caddie uniformu tak vyměnila za svou designovou bundu od značky Lauren Gabrielson s vlastním nápisem "Johnson" na zádech a emblémem Masters vepředu. Svůj outfit sdílela s fanoušky na svých instagramových stories a sklidila za něj vlnu nadšení a chvály.

Johnsonova manželka Paulina je dcerou hokejové legendy Waynea Gretzkyho. Pár, který se po deset let dlouhém zasnoubení konečně vzal loni v dubnu, spolu má dvě děti. Johnson je dvojnásobným vítězem šampionátů U.S. Open a Oakmont Country Club a doufá, že tento týden přidá ke svým dosavadním úspěchům další vítězství.


Turnaje se účastní i přesto, že ukončil účast na PGA Tour a připojil se k sérii LIV. Golfista v červnu vyhrál úvodní šampionát LIV a z turné financovaného Saúdskou Arábií si odnesl 16,2 milionu liber.

Johnson ale nebyl jedinou golfovou hvězdou, které ve středu podala pomocnou ruku jeho žena. 32letého Brookse Koepku doprovázela v Augustě jeho partnerka Jena Sims. A stejně jako Paulina také zvolila tradiční bílý overal spolu se zelenou kšiltovkou Masters. Dalším hráčem s krásným osobním doprovodem byl Rory McIlroy, který na Masters 2022 skončil druhý. Na hřiště ho doprovodila manželka Erica Stoll spolu s jejich rozkošnou dcerkou Poppy.

Svůj hon za výhrou na Masters Johnson zahájil ve čtvrtek s odpalem v 18:12 po boku Justina Rose a Coreyho Connerse.