Další prohra a konec . Jake Paul připouští návrat k YouTube

Jake Paul a jeho první porážka v boxu.

Jake Paul a jeho první porážka v boxu.FOTO: Profimedia.cz


Hvězda YouTube Jake Paul se v srpnu vrátí do boxerského ringu proti veteránovi UFC Nateu Diazovi. Pokud prohraje, zvažuje návrat k tvorbě obsahu na YouTube. Influencer se 5. srpna v American Airlines Center v Dallasu v nadcházejícím zápase postaví proti Diazovi a bude se tak snažit reagovat na porážku s Tommym Furym. 


Pro problémové dítě, jak se Paulovi přezdívá, to byl první neúspěch v ringu a zároveň první test proti profesionálnímu boxerovi.

Po svém výkonu v Saúdské Arábii se nyní Paul vrátí k zápasu se soupeřem z prostředí MMA v podobě Diaze, který je v kleci známý svými silnými údery. Druhá porážka v kariéře by znamenala pro Paulův profil v bojových sportech zničující ránu a mohla by ho vyřadit z budoucích zápasů proti profesionálním boxerům.

26letý boxer nyní připustil, že možná upustí od svých plánů dobýt tento sport a zaměří se na své původní povolání producenta obsahu. "Tenhle zápas pro mě znamená všechno a on nechce prohrát s youtuberem," řekl Paul v jednom videu na svém YouTube kanále, v němž předznamenal svůj zápas s Diazem.


"Jsem připraven vám ukázat, jaké změny jsem ve svém životě udělal. Chci vám ukázat, jak se vrátit po prohře a jak někomu nakopat prd... S tím, že jestli zase prohraju, bude to den jako každý jiný, kámo, ne, dělám si legraci. Nehodlám prohrát, ale pokud prohraju, budu youtuberem navždy," pokračuje Paul ve videu. "Mám nový život, nové cíle a nové priority a 5. srpna uvidíte mou novou a vylepšenou verzi."

Paul vydělal většinu svého jmění při natáčení videí na YouTube a jako producent na sociálních sítích. Jeho záběr se rozšířil natolik, že se dostal až do boxerského ringu. V boxerské kariéře už má za sebou několik velkých večerů včetně dvou výher nad Tyronem Woodleym a prohry s Furym.