Další hvězda OnlyFans vstupuje do světa boxu

Daniella Hemsley míří do boxu.

Daniella Hemsley míří do boxu.FOTO: Daniella Hemsley


Danielle Hemsley je teprve jednadvacet let, ovšem už nyní je odhodlaná dokázat nejen svým vrstevníkům, že se do světa showbyznysu doslova probije za každou cenu. Na sociálních sítích ale Daniella není úplným nováčkem. Tahle kráska, která pochází z Birminghamu, se stihla proslavit už jako modelka OnlyFans a příležitostně také pózuje pro časopis Playboy. Tentokrát se ale rozhodla pokořit svět ženského boxu.


Během posledních dvou let se influencerky sociálních sítí jako Astrid Wett nebo Elle Brooke prosadily v boxu a obě působivě vyhrávají své zápasy. Blonďatá bomba Hemsley se bude snažit jít v jejich stopách a na poslední show Kingpyn High Stakes 22. dubna se na svém debutu utká s brazilskou fitness nadšenkyní Jully Poccou - digitální influencerkou, fitness múzou, modelkou, herní streamerkou a bojovnicí, která má na svém instagramovém účtu už přes jeden milion sledujících.

Přes veškeré zkušenosti, které Pocca má, si Daniella myslí, že ji její soupeřka podceňuje. V rozhovoru pro iFL TV řekla: "Přišla jsem sem a mám nejmenší množství sledujících na sociálních sítích a ani nemusím nutně zveřejňovat svou fitness cestu. A určitě budu podceňována, ale dokážu, že se všichni mýlí. Je to pro mě úplně nová výzva a úplně jsem se do této cesty zamilovala. Doufám, že to budu dělat dlouho," pokračovala v rozhovoru dále.

Daniella Hemsley nemá v plánu v tomto těžkém sportu skončit a zaměřuje se na souboj s Elle Brooke. Když se novináři z iFL TV ptali, s kým si myslí, že se ve finále setká, odpověděla jednoznačně: "Elle Brooke, samozřejmě."


Než ale začne plánovat střet s další kráskou OnlyFans, musí se nejprve dostat přes Poccu. A přestože Daniella nikdy předtím nebojovala, sebevědomí jí opravdu neschází a je přesvědčena, že tento zápas nebude zdaleka poslední.

Jestli Hemsley těmto svým tvrzeními obstojí nebo ne, zjistíme až při samotném zápase. Bez ohledu na to, kdo vyhraje, by boj mezi těmito dvěma ženami opravdu mohl být zajímavý a fanoušci mohou očekávat vzrušující zábavu.