Cristiano Ronaldo se přestěhoval do nového domova

A došlo na stěhování.

A došlo na stěhování.FOTO: Cristiano Ronaldo


Cristiano Ronaldo vyměnil svůj luxusní mrakodrapový hotel za svůj první pořádný domov na Blízkém východě. Portugalec se odhlásil ze svého apartmá v luxusním hotelu Four Seasons Kingdom Centre, jedné z nejvyšších budov v zemi, kde údajně společně se svou rodinou, přáteli a pečovateli obýval 17 pokojů ve dvou patrech za 250 000 liber měsíčně (více než 6,5 milionu korun). Zamluvil si ho začátkem roku poté, co podepsal smlouvu se svým současným fotbalovým klubem An-Nassr FC.


Zatím není jasné, kde přesně Ronaldo žije, i když se předpokládá, že jeho nový domov je v exkluzivním komplexu s nejvyšší úrovní zabezpečení a snadným přístupem do obchodů, restaurací, posiloven a dalšího vybavení. Jednou ze čtvrtí, o které se říkalo, že o ní Ronaldo uvažuje, než oznámil svůj šokující odchod z Premier League, byla Al Muhammadiyah, čtvrť s neuvěřitelným nočním životem a nejlepšími restauracemi ve městě.

Al Nakheel, místo s nejlepšími mezinárodními školami, bylo také zvažováno jako ideální destinace pro Ronaldovu rodinu. Prozatím ale nic nenasvědčuje tomu, že by nové sídlo koupil, mluví se spíše o pronájmu.

Ronaldo, který je pověstný svým blízkým vztahem k matce, se měl stěhovat do nového právě před příletem své matky Dolores Aveiro do Rijádu. Ta zveřejnila po svém příjezdu do Saudské Arábie na internetu selfie s Cristianovým nejstarším synem, ke kterému napsala: "Už jsem se svým chlapcem." Nejinak tomu bylo i při sdílené radosti na fotografii se samotným Ronaldem.


Po ukončení sportovní kariéry se očekává, že se Ronaldo přestěhuje i s rodinou do sídla poblíž Lisabonu, které by mělo být dostaveno během letošního léta.

Není to ovšem jediná nemovitost, kterou Ronaldo disponuje. Vlastní také dva byty v Lisabonu, dvě sídla na okraji Madridu a osmipodlažní budovu ve Funchalu na Madeiře, kde v současné době žije jeho matka a starší bratr.

Rodinně založený fotbalista, který má sám pět dětí, se vždy se svou rodinou rád stýká, není tedy ku podivu, že si nemovitosti vybírá vždy dostatečně prostorné, právě proto, aby se jeho početná rodina cítila vždy pohodlně.