Co si dnes upečeme? Bývalá královna biatlonu teď kraluje kuchyni

Gabriela Soukalová.

Gabriela Soukalová.FOTO: Profimedia.cz


Dříve Gabriela Soukalová kralovala biatlonu, teď má většinu její pozornosti dcerka Izabela Gabriela. A teď se s fanoušky na Instagramu podělila o recept a roztomilé video, na kterém spolu pečou cukroví. Obojí se u fanoušků setkalo s úspěchem. 


Na videu jsou spolu v kuchyni a její dcera je očividně nadšená. "Tak Belí, co dneska budeme péct, co si upečeme?" ptá se Soukalová a poté dcerce napovídá o co skutečně půjde. 

"Cukroví," pochopí rychle, načež následuje roztomilá video montáž, kde se malá Izabela nadšeně zapojuje do celého procesu. 

"Krásný den, to nadšení pro pečení a vaření po mně asi nemá. Co by ale člověk neudělal pro děti, že?" napsala Soukalová s rozesmátými emoji do popisku a poté následoval soupis receptu. U fanoušků mělo video jednoznačný úspěch. 


"Holky jste moc šikovné, ještě že ji máš Gábi, jinak by tak asi brzo napečeno nebylo? Nebo jo?" okomentovala video jedna z fanynek. "Jé Gábi, to jsi mi připomněla, že bych také měla začít, jinak Izabelka je krásná holčička, po mamince," napsala další. "Dobrý den, holky, Vy jste skvělé. Také bych potřebovala takovou pomocnici," posteskla si poslední fanynka. 

Gabriela Soukalová, dříve Koukalová, patří mezi naše nejznámější biatlonistky. Mezi její kariérní úspěchy patří vítězství Světového poháru v biatlonu, stříbrné a bronzové medaile ze zimních olympijských her, titul světové šampionky ve smíšené štafetě a mnohé další. V roce 2017 se navíc stala první biatlonistkou, která jako jednotlivec vyhrála anketu Sportovec roku. 

V témže roce také absolvovala své poslední závody a v roce 2019 sportovní kariéru ukončila pro přetrvávající zdravotní problémy. O rok později se pak rozvedla s manželem Petrem Koukalem a v roce 2021 se vrátila zpět k dívčímu příjmení Soukalová. Dcera Izabela Gabriela se jí a jejímu novému příteli Milošovi Kadeřábkovi narodila v září 2021 a Soukalová jejich společný život pravidelně sdílí na sociálních sítích.