Co jste mi to dali za baletku? Droběna požaduje soupeřku ve stejné váhové kategorii

Droběna nekončí...

Droběna nekončí...FOTO: Red Face


Nepovedený třetí galavečer Red Face sice ještě mezi fanoušky organizace doznívá, v přípravách je však už číslo 4 situované do Brna. A i když Droběna tentokrát jednoznačně prohrála, zápasení se vzdát ještě nechce. 


Ukázalo se totiž, že její působivá váha k vítězství zdaleka nestačí, nehledě na předzápasovou motivaci. S Reginou se totiž před zápasem stihly "pohádat" kvůli vypité lahvi. Spor mělo rozhodnout prosté kámen-nůžky-papír, s tím, že kdo prohraje, poveze výherkyni na zádech. A prohrála samozřejmě Droběna.

Když poté vezla Reginu zádech, ta jí řekla, že jí dává zabrat víc než večer předtím Mechanik a v tu chvíli bylo vymalováno. Jenže ani získaný vztek Droběně k výhře nestačil.

Zatoužila proto po důstojnější soupeřce v její váhové kategorii. Organizace Red Face na svém instagramovém účtu sdílela video, na kterém Droběna ke kameře přijede v bugině od zážitkových jízd KM Assist s tím, že přemýšlela. 


"Tak jsem si ty vo** byla po včerejšku provětrat hlavu," začíná video. "A co jste mi to tam dali, ty vo**, takovou baletku? Si myslíte, že já buldozer to tam budu nahánět? Sakra, ty vado, do Brna mi sežeňte někoho v mý kategorii, aby byl aspoň zajímavej zápas a viděli byste, jak já ji tam dobiju. Tohle teda není možný!"

Svoje rozhořčení podpořila výzvou pro ženy, jako je ona. "Tak jestli jsi v mý váhový kategorii, tak se přihlas, nebuď pose... A já ti ukážu, co jsem zač," dokončí a ležérně odjíždí ze záběru. Jenže sehnat vyhovující soupeřku nebude tak snadné. "Ono je dost těžký dostat do klece něco v tvojí váhový kategorii, jedině nějaký menší nakladač, nebo traktor," reagoval na video výstižně jeden fanoušek. 

Fanoušci jí ale nezapomněli tu spoustu slibů, ale žádný výsledek. "Nejsi ty z rodu ukecanejch Kotlárovců? Dala sis TKO sama sobě, ale výmluv máš hromady," zareagoval další. "Přijeď si vyndat ty dva zuby z toho pletiva," smál se jiný. "Já bych na tvém místě míň žrala a víc cvičila a nehledala výmluvy," přidala se fanynka s poukázáním na absurditu jejího požadavku.