Co bych pro vás neudělala, vzkazuje Droběna fanouškům. A laňka předvedla kotrmelec

Princezna Droběna Kotlářová.

Princezna Droběna Kotlářová.FOTO: Red Face


Jednou z aktuálně nejvýraznějších postav propagace Red Face je bezesporu Princezna Droběna Kotlářová, jejíž image je postavena právě na tom, kolik prostoru potřebuje.


Svou velikostí si tak získala značnou pozornost i posměšky fanoušků. Spoustu z nich mimo jiné zajímalo, jak se vlastně dokáže zvednout ze země. A tak pro všechny natočila názornou demonstraci, ke které přidala malý, tělovýchovný bonus. Video zveřejnila organizace Red Face na svém Instagramu.

"Hafo lidí mě chtělo vidět, jak takovýhle monstrum může vstát," začíná Droběna v sedě z ringu ve videu sdíleném na instagramovém účtu RedFace. "Tak já vám to ukážu. Jako nic." S těmi slovy se lehce vychýlí nalevo, dostane se na kolena a téměř elegantně se skutečně zvedá. 

"Vstávám jak laňka," pokračuje. Její slova trochu zpochybňuje fakt, že z tak základního pohybu zní celkem zadýchaně. "A zkusím udělat kotrmelec. Možná se zmrzačím, ale co bych pro vás neudělala." Následně se skutečně ohne k zemi a kotrmelec udělá. Do perfektního provedení má její ukázka sice daleko, jelikož jí viditelně uklouzne hlava, ale nezmrzačila se a skončí znovu na zadku. "Vidíte to, je to" doplňuje svůj výkon komentářem. 


Nesnází spojených s kotrmelcem si fanoušci samozřejmě všimnou. "Při kotrmelci si ale člověk většinou nezlomí téměř vaz," zareagoval nemilosrdně jeden z nich. "Jak jí to ujelo na té mastné hlavě," okomentoval se smíchem další. "Chtěl jsem napsat, že se musela zlomit v krku, ale naštěstí krk nemá," ulevilo se třetímu.

Spousta z nich si také všimla poměrně nelichotivé skvrny na jejích kalhotách, kterou ihned dali do souvislosti se zjevnými omezeními pohybu, které její váha přináší. "Paní by si měla vyměnit tepláky, něco jí tam lehce prosakuje," poukázal slušně fanoušek. 

Je tak otázka, jestli během nadcházejícího sobotního Red Face galavečera dokáže v zápase s Reginou předvést i něco víc než kutálení po plátně. Vypadá to ale, že se bude na co dívat.