Clash of the Stars: "Utržená ledvina", nelítostná řežba žen i pád Grznára. Securiťák exceloval

Také vítězky...

Také vítězky...FOTO: Clash of the Stars


Další galavečer plný bizáru převlečeného do MMA má za sebou organizace Clash of the Stars. Na turnaj s číslem 4 se blýskly hlavně ženy, velký výkon ale předvedli i Jaroslav Kotlár, Filip Roubíček či Nathan Dzaba. Naopak zklamala bitva tří. 


Pobavit publikum, ukázat normální smrtelníky coby fightery MMA. Takový je hlavní cíl Clashe a platilo to i v sobotu v O2 Universum. Někteří zazářili, jiní zcela propadli. Celkově se ale bylo na co dívat a o to jde především. 

Mezi největší vítěze večera patřily zcela jistě ženy. Od jejich boje dvě na dvě sice nikdo příliš nečekal, jak vítězné duo Petra Úředníčková - Karina Petrová, tak i poražená dvojice Kristýna Kotianová s Denisou Ryndovou ale předvedly skvělý výkon. Utkaly se v K-1 a celkem jednoznačně zvítězily prvně jmenované, v první řadě se však holky mlátily až do konce. Ukázaly srdce opravdových bojovnic, čímž zastínily i muže. 

Třeba takový Aleš Olejník sice dělal ramena na tiskovce, v kleci ale s Králem Berouna vydržel jen osm sekund, což je nový rekord organizace. A hodně neslavně dopadla i kulturistka Anet Adamusová, jež s bývalou zápasnicí Oktagonu Michaelou Dostálovou bojovala jen o něco málo déle. Za očekáváním pak zůstal i zápas tří, v němž Kluk s kamením přemohl Maxe Greena i Matouše Kalubu.

Zato zazářil Filip Roubíček. Jeho zápas s Filipem Grznárem byl možná vůbec jediným, který splňoval skutečné nároky MMA. A mladý fighter v něm zvítězil po granátech z konce druhého kola.       

"Dostal jsem kolenem do vajec, už jedno asi nemám. Jdu se podívat do šatny, a jestli jedno někde vypadne, tak je to blbý. Zkrátka jsem přišel o koule," pousmál se Grznár.


Ještě hůře ale dopadl Gangstaboy Tadeáš Veselý. Diváci na něj celý zápas řvali, že je tlustá svi*ě. I proto žádný div, že se na konci úvodního kola zničehonic postavil k soupeři zády a jasným gestem naznačil, že tenhle souboj pro něj skončil.

"Strašně jsem tu výhru chtěl, fakt hrozně moc. Vím, že je tu hrozně lidí, co by taky chtěli Tadeášovi rozbít dr*žku, ale já to doručil," radoval se jeho soupeř Fayne. "Praskla mi ledvina, jdu na operaci. Mějte se, lidi," reagoval Gangstaboy. 

Neuspěl ani Freescoot Jakub Smrek, jenž absolutně nestačil na Nathana Dzabu. Po zápase navíc potvrdil, že v Clashi končí a přesouvá se do své organizace Red Face.

"Zápasil jsem tady podruhé a podruhé jsem prohrál. Už tu tak nemám co dělat, bojoval jsem tu naposledy," prohlásil Freescoot.

V hlavních zápasech večera Kryštof Novák rozstřílel Tomáše Chlupa a Jarda Kotlár v kleci bolesti a násilí naložil Lukáši Procházkovi. Po 18 vteřinách ho vzal do kravaty a bez milosti utáhl šrouby.

"Respekt soupeři, že to na poslední chvíli vzal. Jedeme bomby ve stylu! Miluju vás!" radoval se Kotlár.