Chystá se bomba v Clashi. Šílený zápas, jaký Benda ještě nezažil

Karlos Benda.

Karlos Benda.FOTO: Clash of the Stars


V létě vstoupí opět do klece, na Clash of the Stars 8 v Ostravě zkusí ztrestat Marka Suroše. Ale ať už to tam skončí jakkoliv, příště by Karlose Bendu měla čekat ještě zajímavější zkouška. Rýsuje se řežba se Žralokem. Nebo taky bitva, jaká prý v Clashi nebyla dosud k vidění. "Pokud to vyjde, troufnu si říct, že půjde o největší zápas v historii organizace," pochlubil se Benda v rozhovoru pro outsport.cz.


Karlosův diář bude brzy nabitý. V červnu vyběhne do akce proti Surošovi, další program se mu už zvolna ladí. Jisté je, že podstoupí válku se Žralokem Patrikem Hüblerem. Teď jen vybrat termín. 

"Žralok je stoprocentní. Vyzval mě a já to přijal, ten zápas už odsouhlasily obě strany. Zbývá se dohodnout, kdy a kde se střetneme," prozradil Benda, jehož Hübler naháněl několik měsíců. Napadl ho v kleci i na tiskovce, jeho zájem si ale vysloužil až šokujícím vítězstvím nad svalovcem Rendysem Blahovským. "Po něm už se z toho stala jen otázka času," přiznal střelec z Moravy. 

V tuhle chvíli to však vypadá, že na COTS 9 se ještě nepobijí. Clash si tam pro Bendu chystá něco ještě lepšího. "Pokud to vyjde, troufnu si říct, že půjde o největší zápas v historii organizace. Z určitého úhlu pohledu rozhodně ano. Ještě to není jisté, ale řeší se to a bylo by to vážně brutální. Šlo by o naprosto nejsledovanější zápas Clashe," řekl sebejistě Karlos, o kterého se soupeři hlásí sami. Fronta na něj je hodně dlouhá.


"Myslím si, že jedno známé jméno mě bude čekat na Clash of the Stars 11, zvlášť když by mělo jít o zatím nejlepší turnaj. Do úvahy připadá Žralok, Mawar nebo Jarda Kotlár. Podle mě tam narazím na jednoho z nich," konstatoval Benda s tím, že postupně zkusí nejspíš vyřídit celou tuhle trojici.

Zatímco s Tadeášem Růžičkou či s Hüblerem by to pro něj byla v kleci premiéra, s Jardou v ní už byl a hravě ho přehrál. Teď sedí Kotlár ve vězení, myšlenek na pomstu se ale nezbavil. "Co jsem slyšel, už je za polovinou trestu, do konce roku by ho měli zřejmě pustit. Ale víte, jak to je, že informacím od Jardy se nedá moc věřit. K té odvetě však asi dojde. Stejně jako k zápasu s Kubou Enžlem, kde je to z mé strany už potvrzené. Jen se čeká, až bude Enžl ready," uvedl populární kladivář, který výzvy dostává snad každý den.

Jeho nadcházející soupeř si však souboj s ním musel zasloužit. Vstupenku do Clashe získal Suroš na Ocelových pěstech, kde přestřílel Toma Atoma. Povede se mu šokovat v bitce s Bendou?