Chtějí rozbít internet. Dvě boxerky a jejich provokativní vážení

Avril Mathie na vážení před zápasem.

Avril Mathie na vážení před zápasem.FOTO: Profimedia.cz


Ony dvě na stejném pódiu při vážení? Tohle by vyvolalo velký humbuk, to je jisté. Ebanie Bridges a Avril Mathie, dvě boxerky, které jsou atraktivní a rády se prezentují. Podle australské šampionky bantamové váhy IBF by tento nápad rozbil internet.


Ebanie Bridges se proslavila svými pikantními outfity při vážení. Mathie, která se v roce 2014 stala mezinárodní šampionkou Miss Swimsuit USA, se prezentuje podobným způsobem a nosí bikiny na vážení před fanoušky a kamery.

"Miluju Avril, myslím, že je skvělá, upřímně," řekla Bridges pro server talkSPORT. "Pracuje opravdu tvrdě a respektuji jí za to. Myslím, že naše vážení by rozbilo internet," představuje si Bridges, která se ráda prezentuje v luxusním spodním prádle.

Mathie bojuje v super bantamové váze, nyní jí náleží 43. místo na světě s bilancí 8-1-1. Bridges je světovou trojkou v bantamové divizi se skóre 9-1. Obě mají k sobě blízko, jsou Australanky. 

Možný výsledek potencionálního souboje? "Opravdu si nemyslím, že by to šlo přes čtyři nebo pět kol, samozřejmě vyhraju," řekla také světová šampionka pro talkSPORT.

"Myslím, že Ebanie je velmi inteligentní a smekám před ní klobouk. Byl by to vražedný boj, jsem z toho opravdu nadšená," řekla Mathie také pro talkSPORT. "Ohňostroj a vzrušující boj. Jsem výrazně vyšší než ona, takže pro mě by to bylo o tom, abych ji držela dál od sebe. Jakmile budou její ruce lepší, můžeme to rozjet," dodala možná rivalka a upozornila na jeden důležitý fakt, Bridges v prosinci podstoupila operaci ruky.


Obě spojuje ještě jedna věc, obě mají placený účet na platformě OnlyFans, kde nabízí fanouškům více ze svého soukromí.

Křestní jméno má jako slavná kanadská zpěvačka, sportovní postavu a v ringu předvádí takové výkony, že soupeřky uznale kroutí hlavou. Tohle je pětatřicetiletá Avril Mathie. 

Když byla v patnácti letech vyhozena z domova a v posledním ročníku základní školy se tak musela sama o sebe postarat, jistě nečekala, že za dvacet let bude jednou z nejznámějších a nejúspěšnějších Australanek. "Jsem jen dívka, která doufá, že svým příkladem může inspirovat ostatní a ukázat, že i obyčejné děvče může být tím, kým chce," píše na svém oficiálním webu.

Přibude v jejím životopisu i souboj s Bridges? A rozbijí internet?