Chodí spolu? Závodník F1 tajemně zareagoval na zvěsti o randění s Taylor Swift

Taylor Swift.

Taylor Swift.FOTO: Profimedia.cz


Jeden z nejdivočejších příběhů, které se v poslední době objevily v souvislosti s celebritami a jejich milostnými aférkami, spojuje hvězdu F1 Fernanda Alonsa s popovou hvězdou Taylor Swift. A sám Alonso zareagoval na tyto zvěsti poněkud záhadně.


Fámy se během víkendu rychle rozšířily na sociálních sítích na základě anonymního komentáře, který naznačoval, že jezdec Formule 1 a americká popová hvězda spolu chodí. Stalo se tak po nedávném rozchodu Swift s jejím bývalým přítelem Joem Alwynem.

Alonso, který si zjevně kolujících zvěstí všiml, reagoval drzým videopříspěvkem na TikToku, který fanoušky absolutně nadchl. Na videu hraje Taylořina píseň Karma a Španěl se dívá na svůj telefon, zatímco sedí na židli. Poté se podívá do kamery a laškovně mrkne.

"Éra závodního týdne," napsal k tomu do popisku. Odkazuje tím na zpěvaččino turné Eras Tour, na kterém aktuálně Swift koncertuje, poté co na konci loňského roku vydala své poslední album Midnights.


Použití zrovna písně "Karma" může ale být náhodné vzhledem k tomu, že tento pojem Alonso použil v rádiovém vzkazu svému týmovému kolegovi z týmu Renault Jolyonu Palmerovi po jeho odstoupení ve Velké ceně Itálie v roce 2017.

Na sociálních sítích to však nevyhnutelně vyvolalo další spekulace, v nichž "Swifties" aneb zarytí fanoušci světoznámé zpěvačky navrhují řadu možných scénářů, jak k tomu mohlo dojít. Začátkem tohoto měsíce se Alonso i Swift totiž rozešli se svými dlouhodobými partnery. 

Zpěvaččin šestiletý vztah s britským hercem Joem Alwynem skončil zhruba ve stejnou dobu, kdy bylo oznámeno, že závodník a televizní moderátorka Andrea Schlager se rozešli.

Načasování těchto rozchodů je bezpochyby hlavním motorem pro zvěsti o jejich randění. Objevily se však i další náhody jako například Alonsovo sebeoznačení za "antihrdinu" F1 v poslední sezoně seriálu Drive to Survive, který je shodou okolností také jedním z nejnovějších singlů Taylor Swift.