Chci, aby mu ublížil. Jestli cukne, přijedeme si pro něj před barák, hřímá trenér českého granátníka

Tadeáš Růžička a trenér Michal Vančura.

Tadeáš Růžička a trenér Michal Vančura.FOTO: outsport.cz


Jeden je profesionálním bojovníkem, ten druhý si na něj jen hraje. Už brzy se však jejich cesty nejspíš zkříží. Všemi nenáviděný youtuber Tadeáš Veselý začal útočit na hvězdu RFA Tadeáše Růžičku, ten samozřejmě reagoval. Drzouna chce naučit slušnému chování. Od svého trenéra Michala Vančury v tom má plnou podporu.


Kdo seje vítr, sklidí bouři. Následky by měl brzy poznat i Veselý. "Jestli chceš mít šťastný den, tak ho máš dneska. Já budu mít šťastný den, až tě vypnu, ty zm*de! Dejte mi přípravu, já se uzdravím a rozsekám tě!" zbláznil se dost bizarní zápasník Clash of the Stars, když před časem začal vyzývat Růžičku na sítích.

Nešlo o úlet, ve svých provokacích dál pokračoval. Co na tom, že když se s ním potkal tváří v tvář, schovával se za přítelkyni. Doma v obýváku mu zase otrnulo. Třeba si myslel, že ho vždycky někdo ochrání. Jenže má smůlu. 

"Začaly se tady prolínat světy šoubyznysu a profesionálního sportu, což je za mě nepřípustný. Nedávno proběhlo jednání mezi Tadeášem a Clash of the Stars, podmínky jsou jasné. Jedná se o tom, že Veselý bude moci v kleci bojovat, jak chce. Naopak Tadeáš bude boxovat jen levou rukou," nastínil Vančura pravidla dost svérázné bitvy v rozhovoru pro outsport.cz.


Tohle nemá být boj kdo s koho. Má jít o lekci, aby si už nikdo nic takového nedovolil. "Přeji si a chci, aby mu Táda fakt ublížil. Jsem si jistý, že to zvládne jen tou přední rukou. Vážně totiž nechápu, co si ten sr*č Veselý dovolil. Tohle prostě po*sral a musí za to pykat. Ať mu Táda klidně zlomí čelist, mně je to fakt jedno," rozzlobil se Vančura.

Hodně fanoušků si ale myslí, že k téhle válce stejně nedojde. Že z ní samozvaný "Gangster" na poslední chvíli cukne a vymluví se na utrženou ledvinu nebo něco podobného. "Jestli to Veselý fakt udělá, tak si pro něj přijedeme před barák," dodal jasně Vančura.

Růžičkovým hlavním cílem pro letošek je zisk pásu v RFA, jeho titulovým soupeřem by tam měl být jeden z dvojice Matěj Nuska - Jacob Mikula. Ke konci roku by snad mohlo dojít i k jeho super postojové řežbě s Václavem Sivákem. Ještě předtím se chystá ztrestat jednoho drzouna…