Chceme Bejra, reagují fanoušci na nový počin Karlose Vémoly

Karlos Vémola.

Karlos Vémola.FOTO: OKTAGON MMA


Česká MMA legenda Karlos Vémola se nyní řadí mezi podcastery. Dosud se Karlosovi podařilo vyzpovídat Rytmuse, Alexandera Cvernu a v zatím posledním díle také jedno z nejznámějších jmen české žurnalistiky, Josefa Klímu. 


Na začátku prvního dílu Karlos osvětluje, že spolu s YouTube kanálem si založil také platformu HeroHero, na které aktivně komunikuje s fanoušky ve zprávách i v komentářích. Podle jeho slov věří, že tam si jeho obsah zaplatí pouze lidé, kteří mu fandí a nebude se tak muset potýkat s hatery. 

V epizodě s Josefem Klímou vládlo téma devadesátek a českého podsvětí. Jedním z prvních témat, kterým rozhovor otevřeli, se stal Jiří Kájínek, došlo ale i na trest smrti či na otázku zobrazení reálných událostí ve filmech.

Nebyla by to ale legenda domácího MMA, kdyby alespoň zlehka neotestoval schopnosti svých hostů. Z ukázek na Instagramu je vidět, že Rytmuse i pana Klímu nechal na sobě vyzkoušet škrcení, na Cvernovi naopak své dovednosti vyzkoušel sám. Jak ale obstáli a zda by pro Karlose byli výzvou však ukazuje až plná verze podcastu na HeroHero. 


Reakce fanoušků na nový Terminátorův počin se různí. "Super, že jsi s tím začal, jsi komunikativní a toto ti fakt jde, Karlosi," chválí ho jeden na Instagramu. "Sakra, to chci vidět," reagoval další. V komentářích ale dosud převládá kritika. "To je dobře, Kájo, jestli jsi v tom dobrej jako v jinejch věcech, jen tak dál," vysmívá se jiný fanoušek. "Ty už taky nevíš, kam se přis*at. Karlos alias Ferda Mravenec práce všeho druhu," přidává se poslední.

Velká část fanoušků ale naráží na to, že jim Karlos slíbil epizodu s Alešem "Psychopatem" Bejrem a zatím ji nevydal. Podle komentářů pod videem na YouTube měla epizoda vyjít jako první, ale fanoušci na ni stále čekají.

Jenže Bejr se aktuálně veřejně chlubí Terminátorovým zlatým sakem. Je tohle problém pro nevydání epizody?