Bývalá fotbalová hvězda si stále žije na vysoké noze. Manželka chce rozvodové papíry

Adriano v dobách fotbalové slávy.

Adriano v dobách fotbalové slávy.FOTO: Profimedia.cz


Bývalá brazilská fotbalová hvězda Adriano se na sociálních sítích pochlubil, jak si stále žije na vysoké noze, zprávu přinesl deník thesun.co.uk. 41letý fotbalista, který se stal kultovní postavou v sérii her Pro Evolution Soccer, zveřejnil video, na kterém tančí v bazénu. Zároveň si při tom Adriano vychutnává koktejl a zkrátka si užívá života.


Na videu je také vidět, jak je samý úsměv, přestože se nedávno rozešel s manželkou, 25letou kadeřnicí Micaelou Mesquitou. Pár si spolu užil bouřlivý románek, než v prosinci minulého roku nenápadně uzavřeli manželství a na Instagramu sdíleli fotku podepsaných oficiálních dokumentů. Podle brazilského zpravodajského webu Extra Globo se však Adriano a Micaela rozešli ještě v tom samém měsíci, pouhých 24 dní po svatbě.

Pár se údajně pohádal poté, co Adriano odjel na návštěvu k přátelům do Penhy na jihu Brazílie, aby spolu sledovali zápas národního týmu se Švýcarskem na mistrovství světa. Podle informací Extra se o dva dny později vrátil domů a pohádal se s Mesquitou kvůli tomu, kde byl. Oba se poté přestali vzájemně sledovat na sociálních sítích a Mesquita smazala všechny fotky bývalé fotbalové hvězdy ze svého účtu.


Dvojice následně přerušila svůj vztah, ale Adriano poté na sociálních sítích zveřejnil snímek, na němž s jakousi krásnou zrzkou na jachtě slaví své narozeniny. Toho jeho dosud odcizená manželka využila a skrze sociální sítě na něj udeřila, aby jí poslal rozvodové papíry. 

Krásná tajemná zrzka, která Adrianovi na jachtě pomáhala slavit, byla později identifikována jako Raquel Bastos. Podle deníku The Sun však Bastos popírá, že by s Adrianem byla ve vztahu. 

Bývalá hvězda Interu Milán byla pro své šílené statistiky ikonickým hráčem videohry Pro Evo 6. Adriano měl sílu střely 99 a mezi fanoušky hry byl tak oblíbeným hráčem.