Bude to sledovanější než celý Clash, ukázal Bejr na soupeře. Chce skoncovat se starostou

Aleš Bejr a klasika.

Aleš Bejr a klasika.FOTO: Clash of the Stars


Je to kontroverzní postava. Tvrďák, co na veřejnosti nasazuje masku totálního šílence. Sundavat ji nebude ani coby šéf organizace Red Face, kterou oficiálně převzal v pondělí, neoficiálně je však v jejím čele už nějaký čas. Nečekaným odchodem z Clash of the Stars se sice Aleš Bejr připravil o bitvu s Tomášem Le Sym, další velké sousto má však na mušce. Do klece by chtěl zlákat starostu Pavla Novotného.


Svou výzvu mu Psychopat předložil během tiskové konference, kterou poprvé vedl v roli majitele a promotéra Red Face. Když si ke stolečku pozval Hynka Hegera s Ivem Osovským, řeč se stočila ke starostovi Řeporyjí.  

"Je tady určitý spor ohledně Pavla Novotného. Ty jsi Ivo jeho odpůrce a Hynek zastánce," prohlásil Bejr. "Já ho dvakrát nemusím a tady Hynek se rozhodl, že se bude pasovat do role rytíře a půjde se za Pavla Novotného rvát do ringu, čemuž moc nerozumím," reagoval Osovský.

Pak se Bejr vložil do hry ještě víc. "Já teď tady vyzývám Novotného na zápaseček. Může si vybrat, jaký chce styl. V kleci spolu vyřešíme, kdo umí ho*no, kdo se neumí prát," vrátil úder za nedávné urážky na sítích. 

Novotný prý nemá šanci uniknout. Na úvodním galavečeru Red Face se měl zfackovat s hercem Denisem Godlou, celý turnaj však musel být zrušen. Od té doby se změnil formát i osazenstvo, smlouva mezi starostou a organizací je prý ale stále platná. 


"Novotný nemá důvod to nepřijmout, když se tak prsí. Podle mě bude veřejnost tenhle zápas chtít. Bude sledovanější než celý Clash," věří si Bejr, který právě v Clash of the Stars absolvoval dva duely. V MMA nestačil na Filipa Grznára, v boxu se profauloval k diskvalifikaci proti Jaromíru Soukupovi.

Zápasem číslo tři měl být dlouho promovaný souboj s Le Sym, ovšem ten už Aleš nestihne. Změnil vzduch i organizaci. 

"Tímhle náš zápas padá. Pokud se chce Aleš spojovat s konkurencí, tak tím pádem už nemá místo u nás. To je jasné," řekl majitel Clash of the Stars pro outsport.cz, které ho požádalo o reakci. 

Rozhodnutí Bejra ho nemile překvapilo. "Nečekal jsem to, moc tomu nerozumím. Nemyslel jsem si, že je Aleš až takový i*iot," poznamenal Le Sy.