Buď prostě Miss jsem, nebo ne, říká kráska z klece

Veronika Zajícová.

Veronika Zajícová.FOTO: RFA


Za sebou má dva zápasy v RFA, jejím velkým snem je prodrat se až k pásu šampionky UFC. Teď má ale před sebou ještě jeden cíl, jenž s bojovými sporty nemá nic společného. Půvabná Veronika Zajícová se chce stát českou Miss, z castingu se zatím prodrala až před brány finále. Ty zanedlouho hodlá rozrazit a stát se nejkrásnější ženou Česka. 


"Jsem moc ráda, že se mi mezi tolika holkama podařilo uspět a postoupit. Teď mě čeká semifinále a tam už se kromě vzhledu hodnotí i jiné disciplíny, moc se na to těším," řekla kráska z RFA v rozhovoru pro Celebrity Revue.

Zároveň ujistila, že nahánět hrůzu svým konkurentkám vražedným kukučem alá MMA se opravdu nechystá. "Žádný odstrašující pohled nepoužívám ani při staredownech, naopak se tam jen směju. Když se na mě někdo šklebí, přijde mi to spíš vtipné, takže já nic takového dělat určitě nebudu. Myslím, že radši vsadím na přirozenost. Buď prostě Miss jsem, nebo ne," poznamenala Zajícová.

A čelila i záludné otázce, zda by si více přála získat titul v MMA, nebo ten pro nejatraktivnější dívku Česka. "V tuhle chvíli asi to druhé, protože pás šampionky si můžu vybojovat i v budoucnu. Teď chci ale tu korunku," usmála se s tím, že této misi přikládá velkou váhu. "Nevnímám to jen jako soutěž krásy, ale že se tam volí i osobnost. Podle toho, jak člověk reprezentuje sám sebe. Taky si myslím, že to je hodně velký závazek celkově."


Stát se Miss znamená být aktivní i v charitativních projektech. Což je ale hřiště, na kterém Zajícová hraje už dávno. "Určitě je skvělé zapojovat do těchto projektů kohokoliv. Pro mě to naštěstí není žádná novinka, já se kolem toho motám dlouho. Angažuji se v charitativních organizacích Proti bariérám a Portvita. Také chodím do dětských domovů přednášet o sportech, které dělám, zajišťuji jim lístky na galavečery," uvedla Zajícová s tím, že nyní se v rámci festivalu Beats for love snaží vybrat co nejvíce peněz pro malou Kačenku. 

"Stejně jako mě ji postihla autonehoda, ale ona dopadla hůře, skončila na vozíčku. Jsem ráda, že ji mohu pomoct alespoň touto sbírkou," konstatovala sympatická fighterka, která k handicapovaným měla vždycky blízko.

"Tím, že i moje maminka je po dětské mozkové obrně, tak už jsem vlastně od narození vyrůstala mezi postiženými lidmi. Z toho všechno přirozeně vyplynulo," uzavřela Zajícová.