Boxerka uhranula fanoušky. Místo ringu zvolila netradiční prostředí

Ebanie Bridges.

Ebanie Bridges.FOTO: DAZN


Umí zapůsobit v ringu i na sítích, i proto patří k nejslavnějším boxerkám světa. Hvězdná Australanka Ebanie Bridges mířila do černého i tento týden, kdy své sledující na sítích postavila před zajímavou volbu. Dala jim vybrat, ze které strany se na ni dívají raději. 


Že i hra na klavír může být v podání Bridges zatraceně zajímavá, potvrdily dvě její fotografie na Instagramu. Fanouškům dala na výběr dvě možnosti.

"Jaký pohled preferujete? Jedna, nebo dvě?" zeptala se svých příznivců, kteří náležitě ocenili obě fotografie. 

"Jsi báječná tam i tam! Prostě naše skvělá Ebanie," konstatoval jeden z 800 tisíc sledujících. "Jednoznačně pozadí, protože to máš nejlepší ze všech," přidal se druhý. "Já hlasuji pro fotku číslo dvě. Není totiž nic lepšího, než když se směješ," zapojil se do diskuze další z mužů.


Věrná fanynka Leedsu a jedna z nejúspěšnějších držitelek účtu na OnlyFans si na popularitu zkrátka nemůže stěžovat, navíc je zatraceně dobrá i v boxu. Sice rok nebojovala, už devátého prosince se ale vrátí zpátky do akce. Při obhajobě bantamového titul IBF ji čeká krajanka Avril Mathie.

Jak chce svou sokyni vyřídit? Nejlépe ve stylu Francie Ngannoua, jehož úder alá Superman v bitvě s Tysonem Furym ji doslova uchvátil. "Nevím, zda je něco takového vůbec legální, ale moc bych si přála to zkusit. Možná budu muset hodně vyskočit a poslat sakra dobrou ránu, ale proč ne. Alespoň to vyzkouším," poznamenala sedmatřicetiletá divoška v rozhovoru pro OnlyAccounts.io.