Boxerka se oblékla jen do ovoce

Pearl Gonzalez ještě v dobách UFC.

Pearl Gonzalez ještě v dobách UFC.FOTO: UFC


Upoutat pozornost ještě před bojem? Z tohoto plánu bojovníků se stává fenomén, který nemá patrně hranice. Některé zápasnice chodí na vážení v luxusním prádle, jiní bojovníci v převlecích, další nosí dárky. Meze se nekladou, což prokázala UFC a BKFC veteránka Pearl Gonzalez, která přišla na poslední tiskovou konferenci v úsporném ohozu, který byl vyroben z ovoce. Jako důkaz přidala fotografie na svých sociálních sítích.


Gonzalez čekal boxerský zápas proti Gině Mazany na akci Gamebred Boxing 4 v Milwaukee.

Před zápasy bojovnice a bojovníci řeší váhu, shazují kila, nemohou pořádně jíst. Gonzalez se rozhodla pro originální řešení. Na předzápasovou tiskovou konferenci se nechala obléknout do ovoce.

Naposledy Gonzalez přišla na pódium v oblečení, které bylo vyrobené kompletně z ovocných komponentů. Později vysvětlila, že tento speciální úbor vytvořila společně s pomocí její tety, která s ní také spolupracuje na vytváření bojových nočních outfitů, které nosí do ringu.

"Hubnu a nemůžu jíst sladkosti, tak jsem si řekla, proč to nenosit, ne?" citoval Gonzalez server mmafighting.com. "Nechala jsem tetičku, aby mi udělala tenhle krásný ovocný top. Byla to docela zábavná cesta," přiznala bojovnice.


"Tvrdá práce skončila, těžká část je hotová. Trénovala jsem. Trénuji v posilovně každý den. Pracuji tvrdě. Nemám společenský život. Nechodím na rande. Nepařím. Tohle je můj život, takže tohle jsou malé věci, které mohu udělat, abych odlehčila náladu, abych uvolnila svou přípravu, tak jsem zvolila ovocný top," dodala Gonzalez, která jako bonus rozdala přítomným novinářům na tiskové konferenci zbylé ovocné kusy oblečení, které měla na pódiu.

Následující zápas byl jejím třetím profesionálním boxerským duelem poté, co si v roce 2022 připsala dvě výhry v boxu bez rukavic pod organizací BKFC. V profesionálním MMA má Američanka bilanci 10-5, zápasila i v UFC.