Bizarní posila pro Red Face. Fackovaná podepsala divočáka Kolesa, pobije se v pekle

Je podepsáno.

Je podepsáno.FOTO: Red Face


V Clash of the Stars se stal vítězem památné polštářové bitvy, pak se na čas ztratil světu. Zase se však našel a je připraven jít do boje. Ovšem tentokrát půjde do tuhého. Na startovacím turnaji Red Face se bloger Patrik Pešava alias Koleso profackuje s youtuberem Maxem Greenem. Navíc na místě, z něhož prostě není úniku.


Koleso si byl Greena obhlédnout už na sobotní akci, kde jeho velký rival bojoval v bitvě tří. Sice neuspěl, již brzy ale bude mít šanci na reparát. Jen v trochu jiné organizaci.

Představí se na Red Face, který ve středu ulovil také Pešavu. A hned je pošle proti sobě. Utkají se už na fackovací premiéře, tedy 22. dubna v O2 Universum.


Potrvá to sice jen dvě minuty, ale bude to osobní, bude to dost bolet. Jejich souboj totiž proběhne v kleci o tvaru klasické britské telefonní budky. Tedy na prostoru metr na metr, kde hlavní je přežít.

Tohle bojiště však nevzniklo jen tak. Po vzoru jiných organizací ho nechal připravit spolumajitel Red Face Patrik Pejcha, který chce v něm přizabít Karlose Vémolu. Svého bývalého kamaráda, jenž mu prý dluží nemalé peníze. Sám Terminátor se však k téhle výzvě dosud nevyjádřil.

"Jde o to, že mě Vémola uvedl v omyl. Máme spolu kauzu ohledně tygrů, kdy jsem mu dal nějaké peníze a soud mu už nakázal mi je vyplatit zpátky. On se hájí tím, že jsem byl jeho kamarád, že mi při zápase s Marpem domluvil focení v ringu. To však samozřejmě není pravda. Já na tom zápase sice byl, už v tu dobu ale běžel spor mezi námi a vůbec jsem se k němu nehlásil. Soudně to však řešit fakt nemusím. Proto jsem dal vyrobit tuhle speciální klec, můžeme si všechno vyříkat tam. Jsem připraven před něj položit milión, když tam se mnou na dvě minuty vleze a dokáže mě porazit. Zároveň vím, že to tam se mnou prostě nevydrží. On na to nemá," řekl Pejcha v rozhovoru pro outsport.cz.