Bendova holka by se pobila za milion. Za dvě stě tisíc ji Karlos do klece nepustí

Karlos Benda.

Karlos Benda.FOTO: Clash of the Stars


Její přítel je největší hvězdou Clash of the Stars, ona sama po bitkách v kleci zjevně netouží. Za milion korun by však půvabná Jana Zelinková své rozhodnutí přehodnotila. Vlastně by musela. Odmítnout takovou sumu by jí totiž její partner ani nedovolil!


Není to ale tak, že by si o takovou částku řekli přímo oni dva. V povedeném videu na Youtube pouze odpověděli na otázku, zda by Jana za milion do klece šla. 

"I kdybych řekla ne, tak mě tam Karlos dotáhne za pačesy," podotkla vnadná brunetka a vedle sedící Benda se smíchem potvrdil, že to má asi pravdu.

"Je to tak. Kdybys dostala fakt mega, tak tě za ty vlasy chytnu a prostě jdeme. Hele, kdyby ti nabídli sto nebo dvě stě tisíc, tak bych ani nechtěl. Ale za milion bych ti řekl, že se prostě na půl roku hecneš a budeme spolu trénovat," uvedl Benda. 

Jisté ale je, že jeho láska se na bojiště nežene. Sama neví, zda by to tam zvládla. "Třeba bych se MMA naučila, talent na něj ale nemám. Tím jsem si stoprocentně jistá. Jednou jsme totiž byli spolu na sparingu, kde jsme jeli zem a bylo to zkrátka strašný. Já nemám ráda bolest. Nechci chodit dobitá, mít po sobě modřiny. Zase je to ale výborné na kardio. Každopádně za milion by se se mnou (Karlos) o tom ani nebavil," zamrkala na svého partnera. 


Tak jako tak, Droběna z Red Face má samozřejmě smůlu. Pokud by Bendova holka do klece šla, určitě to nebude právě s ní. Ani s žádnou jinou, která si na fighterku pouze trapně hraje. "Rozhodně bych nešla do ničeho bizarního, chtěla bych normální soupeřku. Normální je třeba Hanka Gelnarová, ale ta by mě fakt rozbila," usmála se Zelinková. 

"S tou bych tě do klece ani nikdy nepustil. Hanka je největší talent Clashe," rozesmál se ihned Karlos, aby to snad KrutoHanka nevzala jako výzvu v boji. 

To právě Bendu vyzývá kdekdo, svým způsobem je to jeden z nejžádanějších fighterů v republice. Představí se v létě na COTS 8 v Ostravě. Jeho soupeřem má být vítěz bitvy Marek Suros - Tom Atom.