Bejr je nevděčný blázen, podrazil naše fanoušky, tvrdí moderátor Clash of the Stars

Jakub Jíra.

Jakub Jíra.FOTO: Clash of the Stars


Psychopat Bejr se v posledních dnech postaral o další pozdvižení. Kontroverzní youtuber ukázal záda organizaci Clash of the Stars, aby dal přednost konkurenční Red Face, kde se hned prohlásil za promotéra a spolumajitele. Vedení zavržené organizace není zrovna nadšené. 


O tom, jak situaci vnímají v Clash of the Stars, promluvil pro Expres.cz jejich moderátor a spoluorganizátor Jakub Jíra. "My už jsme si zvykli, že Bejr je nevděčný blázen, ale že se takhle zachoval k našim fanouškům, kteří ho opravdu mají rádi? Rádi ho sledují, co dělá v Clash za show. Milují to a on se k nim zachová tak, že začne dělat nějaké, ani nevím, jak to nazvat. Je to obrovský podraz na fanoušky hlavně. A to mě vůči tomu nejvíc mrzí," říká ve videu publikovaném na Instagramu.

Zdá se ale, že fanoušci stojí na Bejrově straně. "Však reálně v Clashi chtěl zápas s Le Sym, kdyby ho dostal, tak by třeba neodešel a teď tu brečíš, že šel jinam? Nedivím se," narážel fanoušek na slibovaný, ale neuskutečněný mega zápas s Tomášem Le Sym. 

"Reálně jste řekli že už tam nebude mít zápasy," postavil se na Bejrovu stranu další. "Nám to nevadí, my Aleše známe a dopředu víme, že budou brikule. Za to ty bys měl přestat mlejt," přidala se fanynka poukazující na fakt, že oni Bejra jen kvůli změně organizace sledovat nepřestanou.


Výměna chlebodárce však pro Bejra nemusí zůstat bez následků. Jíra pro Expres.cz už loni uvedl, že Red Face jejich zápasníky nemůže jen tak přetáhnout a ti v horizontu několika let musí své zápasy s organizací projednávat. Šéf organizace Le Sy navíc údajně Bejrův odchod hodlá řešit s právníky. 

Vypadá to ale, že Bejr si z toho ani v nejmenším nedělá vrásky. "Já můžu dělat promotéra, kde budu chtít. Nemůžu akorát jinde zápasit. Třeba už konečně půjde Lesýček do zápasu. Proto jsem ho včera vyzval, abych to ještě více vyhajpoval. Promotér proti promotérovi. Rok je dlouhá doba na to udržovat ten hajp mezi lidmi, aby je to pořád ještě bavilo. Zápas s ním může být top a vyprodat O2 arenu. Každý si vydělá," vyjádřil se Bejr pro Expres.cz.