Až Novotného vypnu, potěším tím spoustu lidí, usmívá se Godla z Mostu

Vyhraje slavná postava z Mostu fackovanou?

Vyhraje slavná postava z Mostu fackovanou?FOTO: Red Face


Za loupežné přepadení byl odsouzen k pěti a půl rokům vězení, po propuštění začal žít spořádaným životem. Dostal slavnou roli Franty v populárním seriálu Most, nyní se Zdeněk Godla chystá profackovat starostu. Zpátky za mříže však určitě nepůjde. S Pavlem Novotným se utkají na premiérovém turnaji Red Face 22. dubna v O2 Universum. 


"Dřív jsem vůbec nevěděl, že taková show vůbec existuje. Když jsem se však o ní dozvěděl, lákalo mě si ji vyzkoušet. Budu připravený," řekl Godla v rozhovoru pro outsport.cz.

Na turnaji v O2 Universum ho čeká rovnou hlavní zápas večera. Pobije se se starostou Řeporyjí, na něhož má pifku hodně lidí. Pouze on ale dostane tu možnost ztrestat ho legálně.

"Jsem rád, že půjdu zrovna s ním. Nijak zásadně však netrénuju. Když se na mě podíváte, já a trénink, to ani nejde k sobě. Manželka by byla sice ráda, ta mě do posilovny žene už čtyři roky. Já jí ale říkám, že na tyhle věci zkrátka nemám čas," pousmál se Godla. 


Na druhou stranu, už za pár týdnů by se mu průprava z posilovny jistě hodila. Pravidla jsou jednoduchá. On i Novotný budou mít pět facek, po každé dostanou maximálně 30 vteřin na zotavení. Když na konci dne budou oba stát na nohou, o vítězi rozhodne sudí. 

"Manželka má strach, ta se toho bojí. Já jí ale říkám, že není vůbec čeho, že se zase vrátím domů. Na první pohled to vypadá možná trochu nebezpečně, já ale věřím, že to bude úplně v pohodě," usmála se televizní hvězda s tím, že se třeba bude na turnajích fackovat pravidelně.

Všechno záleží na tom, zda za tři týdny dokáže sejmout Novotného. "Věřím, že to zvládnu. Až ho vypnu, potěším tím asi spoustu lidí," rozesmál se Godla.