Auto kapitána Lazia srazila tramvaj, ve voze byly i jeho dcery

Následky nehody.

Následky nehody.FOTO: Profimedia.cz


Sice nedošlo k vážnějším zraněním, ale rozbité auto budilo velké obavy. Fotbalový útočník Lazia Ciro Immobile měl v neděli autonehodu, která se mu přihodila, když cestoval se svými dcerami. Jeho vozidlo SUV Land Rover se srazilo s tramvají, která projížděla na červenou. Úřady potvrdily, že nedošlo k žádnému vážnému zranění, napsal specializovaný server besoccer.com.


Podle AGTW fotbalista narazil do tramvaje, která projela na červenou. Přední část jeho vozidla, jak je vidět na videu i fotografii, byla zcela zničena.

"Tramvaj projela na červenou. Naštěstí jsem v pořádku, jen mě trochu bolí ruka," citoval fotbalistu deník Gazzetta dello Sport. Immobile po incidentu nevykazoval žádná vážná zranění. 

Součástí dopravní nehody se stalo více osob. Nakonec bylo sedm lidí, včetně jedné z dcer hráče, převezeno do nejbližší nemocnice kvůli menším zdravotním komplikacím. Předpokládá se, že by všichni zúčastnění měli být v nejbližších hodinách propuštěni z nemocnice.


Kapitán fotbalistů Lazia Ciro Immobile a mistr Evropy z roku 2021 vyvázl bez vážnějších zranění, jak to bude s jeho návratem na hřiště, se nyní neví. 

Naposledy hrál Immobile v pátek, když Lazio vyhrálo v lize nad Spezií 3:0, samotný hráč jeden gól vstřelil, byla to již jeho desátá letošní branka v probíhající sezoně Serie A.

Díky výhře se Lazio vyšplhalo na druhé místo tabulky, 14 bodů za vedoucí Neapol, která uhrála pouze remízu 0:0 s Hellas Verona.