Ani Růžička, ani Mikulášek. O Bendu se pobijí dva muži, kteří v Clashi ještě nebojovali

Karlos Benda.

Karlos Benda.FOTO: Clash of the Stars


Marek Suros a Tom Atom. Možná je neznáte, už brzy je však čeká velký zápas. Na Ocelových pěstích se pobijí o to, kdo z nich dostane na Clash of the Stars 8 možnost vyzvat neporaženého Karlose Bendu. Na Youtube to prozradil sám Karlos, navrch přidal svůj názor na oba borce. 


Václav Mikulášek, Tadeáš Růžička, Patrik Hübler nebo Jakub Enžl. Ti všichni touží po zápase s Bendou, nejspíš si však budou muset počkat. S vysokou pravděpodobností dostane přednost jeden z dvojice Suros - Atom. Řežbu s hvězdou Clashe si však musí tvrdě vybojovat. 

"Jestli to vím správně, právě tihle dva se 9. března utkají na Ocelových pěstích v Ostravě o zápas se mnou. S vítězem si tam dám rovnou staredown, bude to zdokumentováno i Clashem," prozradil Benda ve videu na svých youtubových stránkách. 

Tahle zpráva mnohé překvapila, zvlášť když Suros s Atomem se v Clashi ještě nemlátili. Co si o této dvojici myslí sám Benda? 


"Atom je údajně slušný zápasník, slušný boxer. I na tréninkových videích působí celkem dobře. To Suros na nich nejlépe nevypadá, ale to ani já," usmál se Benda, který Atoma označil za zabijáka.

"Pravděpodobně by mým soupeřem měl být on, toho druhého by měl v kleci přejet, rozsekat ho na kaši. Uvidíme. Když to tak bude, budu se fakt těšit, protože Tomáš vypadá jako hodně tvrdý a těžký soupeř. Bude spoléhat na brutální úder, který když tě trefí přes kryt, tak tě může polámat. S ním by to mohlo být dost zajímavý," prohlásil Benda, jenž v Clashi absolvoval vlastně už pět zápasů a všechny ukončil už v prvním kole. 

Smlsnul si na obou Kotlárech - Jardovi s Diegem - potom zvládl duel proti třem. Dan Maďar, Laco Tišer a Dolari Plzňako šli na něj postupně, ani jednomu však nedal v kleci šanci. 

Bude to na COTS 8 v Ostravě přece jenom jiné?