400kilový obr v ringu. Jeho facky "likvidují" soupeře

Khan Baba a jeho velikost.

Khan Baba a jeho velikost.FOTO: Profimedia.cz


Ring a v něm nejsilnější muž světa. Tak si tedy říká on, tím má být Khan Baba. Silák, který má vážit přes 400 kilogramů. Toto napsal před časem už server timesnownews.com. Na váze ale jasný důkaz nebyl zveřejněn. 


O tomto úkazu se píše a píše a on stále nepřekvapuje. Otázkou je, co vše je opravdu pravda. Skutečně mu váha ukazuje přes čtyři metráky, je nejsilnějším mužem světa? Když se podíváme na jeho sociální sítě, lidé se spíše baví a usmívají.

Před pár hodinami Khan Baba uveřejnil video na svém Facebooku, kde mezi provazy bojuje. I když. Proti němu výrazně menší soupeři. Oni ve sportovním, on klasicky vystlán ve svém tělo zakrývajícím oblečení.

Khan Baba působil mezi provazy jako rozvážný silák, který čeká na svou šanci v ringu. Jenže. Když se podíváte na video, jde o úsměvnou wrestlingovou show, kde jeho protivníci padají jako přezrálé hrušky. Do toho mocné povzbuzování moderátora z dálky ještě umocňuje kulisy celého sehraného příběhu.


Šlo o sehranou show v ringu?

ANO

68,5 %

NE

15,5 %

NEUMÍM POSOUDIT

16 %

Celkem hlasovalo 1540 čtenářů


Facky, to je vlastně celá síla, kterou Khan Baba v ringu předvádí. Jak jsou ale reálné? Když ho soupeř kopne zezadu do nohy, on předstírá bolest a mne si oči. Aby se událost v ringu netočila jen kolem jedné hlavní postavy, přidají se postupně další a diváci si vše fotí, natáčí a baví se. 

Na konci zápasu to vypadá, že obr prohraje, dostává "naloženo", ale jak už to bývá v pohádkách, hrdina najednou ožije, rozzlobí se a mocně zahazuje své soupeře do propadliště sportovních dějin. I druhý vyzyvatel je přemožen a dav se může radovat, hrdina zvítězil.

Aby ne, tohle je přece nejsilnější chlap na světě. Pakistánský hromotluk má údajně sílu, ze které až zrak přechází. Pravda je, že zrak přechází.

Co vy si myslíte, je opravdu Khan Baba tak silný, co skrývá pod svým oblečením? A proč oblečení nikdy neodkládá?