250 kilo v akci. Tenhle kombajn všechno semele. Soupeřka padá do žumpy

Jako kombajn...

Jako kombajn...FOTO: Red Face


Bizarní promování jednoho ze zápasů na Red Face pokračuje, dostalo další kapitolu. Jde o souboj Lucie Kotlárové alis Droběny a královny Reginy. Neuvěřitelných 262 kg proti 47 kg. Tento souboj má proběhnout na RED FACE 3 v sobotu 6. dubna v UNYP ARENĚ ve Vysočanech.


Droběna se stala hlavní PR tváří organizace, která se snaží poněkolikáté zaujmout fanoušky, aby přišli na jejich akci. Droběna je nepřehlédnutelná, což dělá její zevnějšek, kila i vyjadřování. 

Své o tom ví i drobná soupeřka, která si v jednom z příspěvků stěžovala na těžký život u "psycholožky".

"Cítím se poslední dobou tak nějak těžce. Často se mi zdá o těžký technice. Třeba o kombajnu. Zdá se mi, že padám do propasti, ale na dně je velká žumpa a já padám do sra…. Pořád mě pronásleduje kombajn," svěřila se Regina na Instagramu organizace. 

Poté pomyslný kombajn nakreslila. "Tak to je ono, ta kombajn. Dáte mi na to nějaké prášky?" dodala Regina a na papíru byla vyobrazena Droběna. Ona jako kombajn, který semele vše, co jí přijde do cesty. Tento styl razí organizace také v propagaci. 


"Ty jsi vlastně princezna Droběnka, takže to bude boj princezny proti královně," komentoval to Aleš Bejr s tím, že Droběna vyzvala i Karlose Bendu. "Samozřejmě, já jsem chtěla do zápasu jenom samý chlapy, protože takovýto fiflenky mám na jedno kousnutí,"prohlásila.

"To budeš ještě koukat, ty kombajnistko," oponovala jí soupeřka Regina Labajová. "Droběna se stala totálním virálem kompletně všude co se týče videí na platformách, všude kraluje, jsou to miliony zhlédnutí. Překonala úspěchy všech, co tu byli," komentoval její úspěch promotér Petr Diviš.

Někomu se tenhle bizár asi líbí, někomu to přijde vyloženě nechutné. Tak jako tak, čtvrttunová princezna Droběna umí lidi zaujmout. Minimálně se o to snaží. Ani slibovaný Hulk nedostal od Red Face prostor jako právě ona. 

Nejdřív zvedala traktor, pak běhala maratóny, dokonce se svlékla do plavek, vyváděla na Matějské pouti. Co přide dál, kde je hranice?